GoCamp Afterschool - це новий формат позашкільної програми з поглибленим вивченням англійської (або іншої іноземної за домовленостю) мови із залученням іноземного волонтера.

Після уроків діти зможуть взяти участь у реалізації захоплюючих проектів та завдань, спілкуючись лише англійською (або іншою іноземною) мовою між собою та з іноземним волонтером. За допомогою спеціально розробленої програми діти зможуть навчитися працювати в команді, спілкуватися в багато-культурному середовищі, критично мислити та бути толерантними до інших.

Окрім позашкільної роботи з дітьми, волонтери також готові брати участь у навчальному процесі - уроках англійської мови (5-9 класи) і допомагати вчителеві проводити заняття. Ми всіляко заохочуємо школи експериментувати, тож, окрім занять англійської, волонтерів також можна залучати до проведення уроків з інших предметів, використовуючи не лише мовні навички волонтера, а і його особистий досвід, знання та вміння.

Минулої весни GoGlobal провів пілотний GoCamp Afterschool проект в школах Києва та Київської області, який тепер ще більших обертів і охопить всю Україну. На пілотний проект ми запросили волонтерити та викладати англійську в українських шолах 24 волонтера з 11 країн. Так пройшов пілотний GoCamp Afterschool!

Програма проекту

Програма з волонтером триватиме три тижні і включатиме:

  - Роботу над суспільно-корисним проектом/ами.
  - Розмовні, кіно- клуби, ігри.
  - Відвідування волонтером уроків англійської мови (або іншої іноземної) та інших предметів (за згодою вчителя-предметника та волонтера).
  - Спільні екскурсії, подорожі (за бажанням школи та волонтера).
  - Великий міжкультурний захід за участю всіх бажаючих дітей, школи і волонтера.

Мова програми:
англійська (або інша іноземна, обговорюється з волонтером)

Таймлайн проекту

Осіння сесія:

Весняна сесія:

Що виконують учасники GoCamp Afterschool:

Школи-учасники:

Важливо! Вчителі є відповідальними за проведення активностей та за ними залишається провідна роль у підготовці та проведенні активностей. Волонтер допомагає вчителеві, долучається до активностей, може пропонувати свої. Основна роль волонтера - бути мотиватором для дітей говорити іноземною мовою. При проведенні проектної роботі та інших активностей на уроках волонтер працює в групі дітей та спільно з дітьми. У дискусійних клубах волонтер може брати на себе роль ведучого та модератора.


Волонтери:


Що надає GoGlobal:

В 2017-2018 навчальному році в GoCamp Afterschool пріорітетними є школи GoCamp, до яких не змогли приїхати волонтери влітку 2017 року.

Анкета для волонтерів:

Apply as a volunteer!