GoCamp

Пришкільні мовні табори

GoCamp AfterSchool

Позакласні мовні програми


Підходи, які ми використовуємо

STEAM
(Science, Technology, Engineering, Arts and Maths)

STEAM – це новий начальний підхід, в якому наука, технології, інженерія, мистецтво і математика використовуються як відправний пункт до розвитку цікавості, діалогу та критичного мислення учнів.

В результаті ми отримаємо учня, який:
  • може ризикувати,
  • бере активну учать в емпіричному навчанні (навчанні через досвід),
  • вирішує задачі,
  • взаємодіє з іншими та
  • задіяний в творчому процесі.

Це – інноватор, просвітитель, лідер, людина, яка здатна вчитися протягом життя.

Використову.чи цей підхід можна стоврити програми, які дозволять дітям будувати міста, створювати мобільні додатки, захопитися робототехнікою, зробити експертизу картини, змайструвати приклад за ескізом самого Да Вінчі або розробити план дій щодо захисту навколишнього середовища.

Global Citizenship

Громадянська освіта сприяє розвитку вміння приймати власні виважені рішення, брати відповідальність за своє життя і життя своєї громади та держави.

Щоб краще зрозуміти, що таке бути відповідальним громадянином України, діти будуть працювати над суспільно-корисними проектами, метою яких буде покращити життя в своїй школі, громаді, населеному пункті. 

Діти також отримають знання та вміння критично осмислювати політичнi та соціальні питання та зважувати докази, брати участь в дебатах і аргументувати свою точку зору. Адже демократії потребують акивних, інформованих та відповідальних громадян, які бажають та можуть брати відповідальність за себе та свої громади та робити вагомий внесок в політичні процеси.

Leadership and Career

У багатьох країнах світу профорієнтаційне навчання набуває державного значення та є невід’ємною частиною шкільних програм. У таких країнах спостерігається рекордно мінімальний рівень безробіття (в межах 4-8%). В Україні рівень безробіття на 2016 рік - 10%, а 32% українців не працюють за фахом.

Програми GoCamp та AfterSchool покликані допомогти молоді обрати майбутню професію усвідомлено та сприяти їх подальшому кар’єрному розвитку в обраній сфері.

Sports and Health

“Здоров’я дорожче золота”, – Уільям Шекспір. Це найголовніша складова нашого життя. У шкільному віці фізичне виховання є основою всебічного розвитку дитини, повноцінного фізичного та особистісного росту.

Програми GoCamp та AfterSchool не лише сприятимуть поглибленню знання про те, що таке здоров'я, але й промотуватимуть здоровий спосіб життя. Діти зможуть влаштувати Школу здорової кулінарії або реалізувати проект про те, як здоровий спосіб життя впливає на добробут родини, спільноти або навіть всієї країни.