Реєстраційна форма заповнюється англійською мовою. Після натиску на кнопку ви будете перенаправлені на англійську версію сайту.
Через російську агресію багато українських дітей постраждали від різного роду стресів і травм. GoCamp запускає нову онлайн-програму.
У цей час завдання кожного — подолати тривогу і зробити корисну роботу, щоб не зійти з розуму від невизначеності. Сьогодні більшість українців активно допомагають ЗСУ та територіальній обороні, шукають та відправляють гуманітарну допомогу на передову, приймають біженців та постраждалих від бойових дій.
Важливо, щоб ми, вчителі та волонтери, продовжували виконувати свою роботу – навчали дітей, проводили з ними час та звертали увагу на їхні потреби. Адже діти, як ніхто зараз, потребують нашої уваги!
Внесок волонтера сплачується після підтвердження участі в проекті та покриває організаційні витрати волонтера на період волонтерства в Україні. Волонтерство онлайн не передбачає оплати внеску.
Як неприбуткова організація, ми збираємо кошти для проектів і тому, заплативши волонтерський внесок, ви також робите свій внесок в GoCamp і отримуєте:
Випускники GoCamp не зобов'язані платити волонтерський внесок, але вони також можуть підтримати проект фінансово, якщо мають бажання і можливість долучитися до соціальної ініціативи.
Під наглядом вчителя-ментора англійської (французької/німецької) мови волонтери допомагають організовувати різні онлайн-активності, включаючи уроки іноземної мови, ігри, спорт, проекти тощо. Волонтери стають наставниками і друзями для дітей, а також культурними і мовними амбасадорами.
Вчителі іноземної мови відповідальні за розвиток програми і розклад табору.
Школярі віком від 13 до 15 років. Групи дітей в таборі та різні рівні володіння англійською мовою будуть перемішані, тож вони можуть змінюватися від школи до школи. Наші волонтери не будуть вчителями у таборах. Представники табору — це вчителі англійської мови та інших дисциплін зі шкіл, які беруть участь.
Час і задачі волонтерства варіюються від потреб онлайн табору та ролі іноземного волонтера. Загалом ми шукаємо волонтерів, які могли б виділяти 1-3 годин на день для роботи в таборах впродовж 5 днів на тиждень (з понеділка по п’ятницю). Вихідні — вільні. Іноземні волонтери завжди можуть відкривати Україну після та під час програми долучаючись до додаткових онлайн-зустрічей за попередньою домовленістю з вчителем-ментором.
(Офлайн волонтерство буде доступне у разі покращення епідеміологічної ситуації з Covid-19 у світі та прийняттям відповідних законодавчих рішень в Україні щодо перетину кордонів іноземними громадянами)
Під наглядом директора табору і вчителя англійської (французької/німецької або іноземної мови) мови волонтери допомагають організовувати різні активності, включаючи уроки англійської (французької/німецької або іноземної мови) мови, ігри, спорт, проекти тощо. Волонтери стають наставниками і друзями для дітей, а також культурними і мовними амбасадорами.
Вчителі англійської (іноземної) мови відповідальні за розвиток програми і розклад табору.
Школярі віком від 11 до 15 років. Групи дітей в таборі та різні рівні володіння англійською (французькою/німецькою) мовою будуть перемішані, тож вони можуть змінюватися від школи до школи. Наші волонтери не будуть вчителями у таборах. Представники табору — це вчителі англійської (іноземної) мови та інших дисциплін зі шкіл, які беруть участь.
Час і задачі волонтерства варіюються від потреб місцевого табору та ролі іноземного волонтера. Загалом ми шукаємо волонтерів, які могли б виділяти 5-8 годин на день для роботи в таборах впродовж 5 днів на тиждень (з понеділка по п’ятницю). Вихідні — вільні, протягом яких волонтери можуть подорожувати по області, в якій проживатимуть. Також на вихідних можна залишитися в таборі, якщо волонтеру не хочеться відвідати сусідні міста області. Іноземні волонтери завжди можуть відкривати Україну до або після програми за власний кошт.
Програма охоплює всі регіони України. Більшість таборів знаходяться в маленьких містах та селах — переважно у мальовничих місцях. Іноземні волонтери поїдуть до області, якою зацікавляться. Орієнтаційний табір для волонтерів відбувається в місті Козин Київської області, куди запрошуються волонтери після прильоту в Україну. GoCamp забезпечує безкоштовний трансфер з аеропорту до волонтерського табору, а потім до найближчої залізничної станції в місті, куди приїде іноземець. Представники місцевих шкіл зустрічають волонтерів на станції, показують дорогу як до табору, так і до приймаючої родини.
Якщо ви зайшли так далеко, то напевно знаєте про події, які сталися в Україні. З самого початку ми гарантуємо, що табір знаходитиметься в безпечному середовищі, далеко від будь-якої небезпеки та ізольований від політично-соціальної метушні. Україна зараз у стані війни з Росією у східному регіоні (Луганська та Донецька області), а Кримський півострів тимчасово окупований Росією, це відмічено рожевим на мапі. Всі інші регіони України в безпеці, там триває звичайне мирне життя. Безпека й охорона наших волонтерів є для організаторів пріоритетом, тому жодного волонтера ми не відправляємо до конфліктної зони.
GoCamp попіклується про:
Програма не покриває витрати за авіапереліт до та з України. Волонтери відповідальні за такі статті витрати:
будь ласка, зв'яжіться з нами