Що таке GoCamp?

GoCamp - це найбільша освітня волонтерська програма в Східній Європі, в якій волонтери з усієї планети навчають школярів іноземним мовам та відкривають світ для дітей з різних куточків України.

Хочеш змінити світ? Надихай дітей

Долучившись до проекту, ви формуєте нове покоління майбутніх лідерів України, мотивуєте молодь долати будь-які бар'єри та відкривати нові культури, мови та можливості.

Що ми робимо?

Проводимо безкоштовні мовні табори по всій Україні
Забезпечуємо вчителів інноваційними методиками викладання: проектне навчання, гейміфікація та занурення в іншомовне середовище
Впроваджуємо програми для школярів з лідерства, креативності, соціального підприємництва, критичного мислення та основам демократії
Запрошуємо волонтерів з усього світу мотивувати дітей опановувати іноземні мови
Долаємо стереотипи про Україну в світі
Популяризуємо волонтерство

Програми GoCamp

Animal Planet

Школярі познайомляться зі світом тварин та досліджуватимуть, як тварини адаптуються до навколишнього середовища. На учнів чекають пригоди, експерименти, історії про тварин та ігри. Також діти в групах вчитимуться створювати проекти, адже найкращий спосіб вивчення мови - застосувати її в житті.

Art&Creativity

Учні розвинуть креативне мислення - одну з найзатребуваніших навичок 21 століття. Школярі поринуть у світ образотворчого мистецтва, стріт-арту та драматургії. Результатом проходження програми стануть презентації власних відео-робіт.

Dreaming big with Kyivstar (про інновації та підприємливість)

Молодь опанує основи підприємницької культури. Підлітки не тільки дізнаються “золоті правила” успішного підприємництва, а й зрозуміють, чому важливо розвивати підприємницьку культуру в сучасному світі. Мінімум теорії, максимум практики - молодь створить власний мобільний додаток.

School as the heart of the community

Школу буде перетворено на хаб, на базі якої шкільні проектні команди будуть створювати та імплементувати громадські проекти, метою яких є покращення життя сільської громади. Програма табору будуватиметься навколо села та сільської громади, проте кожен день учні будуть розглядати різні аспекти життя громади, такі як активне громадянство, технології та екологія.

Досягнення проекту

#

1353 іноземних волонтерів з 82 країн світу

#

2289 шкіл-учасниць GoCamp

#

166 500 дітей з усієї України

Відгуки

Elina Kent, USA

I got to live like a local, explore Ukraine, and teach lovely kids! The teaching was so much fun and the kids were so excited to learn and talk. The culture and people were so unique I was always learning new things! I wish I could do it every summer!

Peter Roman, Denmark

I was blessed to work in an international environment with volunteers coming from Ukraine and abroad as well, and I can definitely say that I made lots of friends for life. In other words, Ukraine gave me a lot and I can't be thankful enough for taking part in GoCamp.

Публікації у світових ЗМІ

Global Office

Громадська організація, яка покликана сприяти інформаційній, політичній, економічній, культурній та соціальній інтеграції України у світовий простір, а також внутрішній інтеграції.

rolex day date 36mm de los hombres m128349rbr 0006 diamond bezel automtico price list.

Проектний офіс функціонує за принципом об’єднання стейкхолдерів (multistakeholder initiatives). Для реалізації наших проектів та досягнення мети організації ми створюємо стратегічні партнерства між/з міжнародними структурами, державними органами влади, дипломатичними установами, представниками бізнесу та громадянського суспільства.

Наша місія

Ініціювання та реалізація проектів, які сприяють інтеграції внутрішній та зовнішній у загальносвітовий контекст та створення умов для виховання нового покоління згідно з цінностями вільного світу.

Наші цінності

  • Націленість на результат
  • Global Thinking
  • Готовність до викликів
  • Партнерство “win-win”
  • Гармонія

Контакти

Івана Мазепи 1,
м. Київ, Україна

Адреса