Заявки 203 шкіл з 24 областей України отримали найвищі бали в рамках конкурсного відбору проекту GoCamp2017. Їхні креативні завдання були особливо відзначені відбірковою комісією. 

Протягом наступних 2 тижнів координатори проекту зв’яжуться із представниками відібраних шкіл та сконтактують їх із спеціально запрошеними для участі у GoCamp іноземними волонтерами.

Нагадуємо, що процес відбору шкіл все ще триває, переможці конкурсу оголошуватимуться поетапно. Черговий перелік учасників GoCamp буде опубліковано 15 лютого.

Станом на 1 лютого до участі у GoCamp2017 було відібрано наступні школи:

1

Хустська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №3

Хуст

Закарпатська

2

Навчально-виховний комплекс "Кременецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів "5 - дошкільний навчальний заклад"

Кременець

Тернопільська

3

КЗ "Верхньодніпровська спеціалізована школа № 1 I - III ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов"

Верхньодніпровськ

Дніпропетровська

4

Ковельська міська гімназія

Ковель

Волинська

5

Мелітопольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 11

Мелітополь

Запорізька

6

Володимир-Волинська гімназія імені Олександра Цинкаловського

Володимир-Волинський

Волинська

7

Миколаївська загальноосвітня санаторна школа-інтернат №7

Миколаїв

Миколаївська

8

Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №12 м. Хмельницького

м. Хмельницький

Хмельницька

9

Миколаївська гімназія №4

Миколаїв

Миколаївська

10

загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 Новокаховської міської ради

Нова Каховка

Херсонська

11

Костянтинівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №9

Костянтинівка

Донецька

12

Маріупольський міський ліцей

Mаріуполь

Донецька

13

Навчально-виховний комплекс "ЗОШ І ступеня - гімназія ім.В.Т. Сенатора"

Сміла

Черкаська

14

Новоград - Волинська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів №5

Новоград - Волинський

Житомирська

15

загальноосвітня школа І-ІІІ ст. м. Берестечко

м. Берестечко

Волинська

16

Ганнівська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Новоукраїнського району Кіровоградської області

село Ганнівка

Кіровоградська

17

Морехідний коледж технічного флоту Національного університету "Одеська морська академія"

Одеса

Одеська

18

Черкаська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 17

Черкаси

Черкаська

19

Середня загальноосвітня школа № 1 м.Трускавець

Трускавець

Львівська

20

Одеський навчально-виховний комплекс «Гімназія № 7 – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови» Одеської міської ради Одеської області

Одеса

Одеська

21

Херсонський фізико-технічний ліцей при Херсонському національному технічному університеті та Дніпропетровському національному університеті

Херсон

Херсонська

22

Чернівецька гімназія 5

Чернівці

Чернівецька

23

Енергодарський навчально-виховний комплекс №1

м.Енергодар

Запорізька

24

Комунальний заклад освіти "Солонянська середня загальноосвітня школа №2 І-ІІІ ступенів Солонянської селищної ради Дніпропетровської області"

Солоне

Дніпропетровська

25

спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 з поглибленим вивченням англійської мови

м.Горішні плавні

Полтавська

26

Охтирська гімназія Охтирської міської ради Сумської області

місто Охтирка

Сумська

27

КАМ’ЯНСЬКО-ДНІПРОВСЬКА РАЙОННА ГІМНАЗІЯ «СКІФІЯ» КАМ’ЯНСЬКО-ДНІПРОВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

Кам'янка-Дніпровська

Запорізька

28

Рубіжанська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №2

Рубіжне

Луганська

29

Дубровицький НВК "Ліцей-школа"

Дубровиця

Рівненська

30

Рівненська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 8 Рівненської міської ради

м. Рівне

Рівненська

31

Навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-ліцей"с.Зимне

с.Зимне

Волинська

32

НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня №1 – гімназія ім. Героя Радянського Союзу В. Газіна" смт Ратне

смт Ратне

Волинська

33

Опорний заклад Скадовський навчально-виховний комплекс "Академічна гімназія"

Скадовськ

Херсонська

34

Першотравенська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів №1

Першотравенськ

Дніпропетровська

35

Білопільська спеціалізована школа І- ІІІ ступенів №1 Білопільської районної ради Сумської області

місто Білопілля

Сумська

36

Білозерська багатопрофільна гімназія імені О.Я.Печерського Білозерської районної ради Херсонської області

Білозерка

Херсонська

37

Дмитрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Бердянської районної ради Запорізької області

Дмитрівка

Запорізька

38

Великоолександрівська загальноосвітня школа №2 Великоолександрівского р-ну Херсонської обл.

смт Велика Олександрівка

Херсонська

39

Донецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 Балаклійської районної ради Харківської області

Донець

Харківська

40

Володимир-Волинська спеціалізована школа-інтернат I-III ступенів "Центр освіти та соціально-педагогічної підтримки"

Володимир-Волинський

Волинська

41

Доманівський РНВК «Доманівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1- Центр дитячої та юнацької творчості»

смт Доманівка

Миколаївська

42

Гузіївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

с. Гузіїв

Івано-Франківська

43

Комунальний заклад "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 імені Юрія Лелюкова"

Іваничі

Волинська

44

Золотоніська гімназія імені Семена Дмитровича Скляренка Золотоніської міської ради Черкаської області

Золотоноша

Черкаська

45

Навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 - гімназія" м. Бара

Бар

Вінницька

46

Вознесенська ЗОШ І-ІІІ ступенів №8 Вознесенської міської ради Миколаївської області

м.Вознесенськ

Миколаївська

47

НВК Кіровоградський Коллегіум

Кропивницький

Кіровоградська

48

Комунальний заклад «Луцька гімназія № 4 імені Модеста Левицького Луцької міської ради Волинської області»

Луцьк

Волинська

49

Криворізький гуманітарно-технічний ліцей №129

м. Кривий Ріг

Дніпропетровська

50

Тульчинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2

Тульчин

Вінницька

51

Харківський приватний ліцей "Професіонал"

Харків

Харківська

52

Запорізька гімназія №50 Запорізької міської ради Запорізької області

Запоріжжя

Запорізька

53

Шосткинська гімназія Шосткинської міської ради

місто Шостка

Сумська

54

Озерська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Володимирецької районної ради Рівненської області

село Озеро, Володимирецький район

Рівненська

55

Гімназія селища Братське

Братське

Миколаївська

56

Червонослобідська загальноосвітня школа I-III ступенів Черкаської районної ради Черкаської області

Червона Слобода

Черкаська

57

Полтавська загальноосвітня школа № 10 імені В.Г.Короленка

Полтава

Полтавська

58

Середня загальноосвітня школа №3 (I-III ступенів)

Трускавець

Львівська

59

Чугуївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Чугуївської міської ради Харківської області

Чугуїв

Харківська

60

Навчально-виховний комплекс «Роздольненький загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад Каланчацької районної ради Херсонської області»

с. Роздольне

Херсонська

61

Бердянська гімназія №1 "Надія"

Бердянськ

Запорізька

62

Вознесенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 10 Вознесенської міської ради Миколаївської області

м.Вознесенськ

Миколаївська

63

Тальнівський НВК "ЗОШ I-III ст.№1- гімназія"

Тальне

Черкаська

64

Дмитрівська загальноосвітня школа І-ІІІступенів №2 ім.Т.Г.Шевченка Знам'янського районної ради Кіровоградської області

с.Дмитрівка

Кіровоградська

65

Шировецький навчально-виховний комплекс "Загальноосвітній навчальний заклад І - ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад"

село Ширівці

Чернівецька

66

Новотроїцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Новотроїцької районної ради Херсонської області

Новотроїцьке

Херсонська

67

Грунська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Героя Радянського Союзу А. М. Діхтяренка

Грунь

Сумська

68

Добромильська ЗСШ I-III ступенів

Добромиль

Львівська

69

Южноукраїнська гімназія №1 Южноукраїнської міської ради Миколаївської області

Южноукраїнськ

Миколаївська

70

Тростянецька спеціалізована школа I-III ступенів №5

Тростянець

Сумська

71

Запорізька спеціалізована школа І – ІІІ ступенів № 59 з поглибленим вивченням англійської мови

Запорiжжя

Запорізька

72

Освітньо-виховний комплекс: гімназія "Апогей" та школа - дитсадок "Лісова казка"

Київ

Київська

73

Чорнобаївська загальноосвітня І-ІІІ ступенів санаторна школа-інтернат Херсонської обласної ради

С. Чорнобаївка

Херсонська

74

Лінцівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Ужгородської районної ради Закарпатської області

с.Лінці

Закарпатська

75

ЗОШ І-ІІІ ступеня №2 імені Миколи Заліпи смт Ратне

Ратне

Волинська

76

Приватна альтернативна школа "Синергія"

с. Довжик

Житомирська

77

Стрілецькокутський ЗНЗ I-III ступенів

Стрілецький Кут

Чернівецька

78

Комунальний заклад "Луцький навчально виховний комплекс загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів - правознавчий ліцей з посиленою фізичною підготовкою Луцької міської ради Волинської області"

Луцьк

Волинська

79

Запорізький колегіум «Елінт» Запорізької міської ради

Запоріжжя

Запорізька

80

Бершадська ЗОШ I-III ступенів №3

Бершадь

Вінницька

81

Харківський технологічний ліцей №9

Харків

Харківська

82

Львівська загальноосвітня школа I-III ступенів

cело Львове

Херсонська

83

Біляївська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2 Біляївської міської ради Одеської області

Біляївка

Одеська

84

Бучанська спеціалізована загальноосвітня школа №5 з поглибленим вивченням іноземних мов

Буча

Київська

85

Заліщицька державна гімназія

Заліщики

Тернопільська

86

Кілійський НВК "ЗОШ І - ІІІ ст. №3 - ліцей"

Кілія

Одеська

87

Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6

м.Новоукраїнка

Кіровоградська

88

Заклад "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №27 Вінницької міської ради"

Вінниця

Вінницька

89

Охоченська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Нововодолазької районної ради Харківської області

село Охоче

Харківська

90

Первомайська загальноосвітня школа І-ІІІ ст №12

Первомайськ

Миколаївська

91

Кузнецовська гімназія Кузнецовської міської ради

Кузнецовськ

Рівненська

92

Хустська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1 ім.А.Волошина

Хуст

Закарпатська

93

НВК "Школа-гімназія "Сихівська"

м. Львів

Львівська

94

Cкадовська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3

Скадовськ

Херсонська

95

Куп'янська гімназія №2 Куп'янської міської ради Харківської області

м.Куп'янськ, смт. Ківшарівка

Харківська

96

Бахмацька ЗОШ І-ІІІ ст.№1,Бахмацької районної ради, Чернігівської обл.

Бахмач

Чернігівська

97

Могутненський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Кіровоградської районної державної адміністрації Кіровоградської області

с. Могутнє

Кіровоградська

98

Навчально-виховний комплекс "Гімназія-загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4"

Світловодськ

Кіровоградська

99

Лозівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 Лозівської міської ради Харківської області

м. Лозова

Харківська

100

Авдіївська загальноосвітня школа I-II ступенів №4

Авдіївка

Донецька

101

Березнегуватська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

смт. Березнегувате

Миколаївська

102

Навчально Виховний Комплекс "Ліцей інформаційних технологій - Спеціалізована Загально Освітня Школа

Фастів

Київська

103

Комунальний заклад "Полтавська спецiалiзована школа |-||| ступенiв №3"

Полтава

Полтавська

104

Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. с. Гвіздівці

село Гвіздівці

Чернівецька

105

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 м.Славути Хмельницької області

Славута

Хмельницька

106

Очаківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 імені П. П. Шмідта

Очаків

Миколаївська

107

Спеціалізована школа №173

Київ

Київська

108

Іванківський районний ліцей

Іванків

Київська

109

Устинівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

смт Устинівка

Кіровоградська

110

Навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1-гімназія» м.Копичинці Гусятинського району Тернопільської області

м.Копичинці

Тернопільська

111

Стриганецький навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа I-II ступенів-дошкільний навчальний заклад"

Стриганці

Івано-Франківська

112

Комунальний заклад "Навчально-виховний комплекс Сватівська ЗОШ І ст. - гімназія"

Сватове

Луганська

113

Здолбунівська гімназія Здолбунівської районної ради Рівненської області

Здолбунів

Рівненська

114

Стрілківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Село Стрілкове

Херсонська

115

Львівська українська гуманітарна гімназія імені Олени Степанів

Львів

Львівська

116

Ремезівцівський навчально-виховний комплекс “загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” Золочівської районної ради Львівської області

село Ремезівці

Львівська

117

Олександрійська загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів Кіровоградської обласної ради

м.Олександрія, смт.Пантаївка

Кіровоградська

118

Новицький навчально-виховний комплекс

c. Новиця

Івано-Франківська

119

Комунальний заклад "ЗШ І-ІІІ ст. № 3 ім. М.Коцюбинського ВМР"

Вінниця

Вінницька

120

Миколаївський економічний ліцей №1

м. Миколаїв

Миколаївська

121

КЗ "Маріупольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №47 Маріупольської міської ради Донецької області"

Маріуполь

Донецька

122

Оріхівська гімназія № 1 "Сузір'я"

Оріхів

Запорізька

123

Козятинський загальноосвітній навчально-виховний комплекс І-ІІІ ступенів "Школа-інтернат - гімназія" ім. В.М. Підгорбунського

Козятин

Вінницька

124

Загальноосвітня школа №25 І - ІІІ ступенів

Чернівці

Чернівецька

125

Тернопільська спеціалізована школа I-III ступенів №5 з поглибленим вивченням іноземних мов Тернопільської міської ради в Тернопільській області

Тернопіль

Тернопільська

126

Тростянецька спеціалізована школа школа І-ІІІ №3 Тростянецької районної ради

Тростянець

Сумська

127

Стрілковецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

с. Стрілківці

Тернопільська

128

Чугуївський навчально-виховний комплекс № 6 імені тричі Героя Радянського Союзу І. М. Кожедуба Чугуївської міської ради Харківської області

м. Чугуїв

Харківська

129

Броварська спеціалізована школа I-III ступенів №5

Бровари

Київська

130

Хоньковецька середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Хоньківці

Вінницька

131

Білозерська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 18 Добропільської міської ради Донецької області

Білозерське

Донецька

132

Львівська правнича гімназія

Львів

Львівська

133

Івано-Благодатненський навчально-виховний комплекс «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Кіровоградської районної державної адміністрації Кіровоградської області

Івано-Благодатне

Кіровоградська

134

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня с. Грудки

село Грудки

Волинська

135

Кремінська школа-гімназія Кремінської районної державної адміністрації Луганської області

Кремінна

Луганська

136

Княгининівська спеціалізована школа - інтернат I- IIIст. " Центр освіти та соціально- педагогічної підтримки"

Княгининок

Волинська

137

Радехівська спеціалізована середня школа з поглибленим вивченням іноземної мови

Радехів

Львівська

138

Чулаківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступеню

Чулаківка

Херсонська

139

Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 12 міста Сєвєродонецька Луганської області

Сєвєродонецьк

Луганська

140

Чумаківська загальноосвітня школа I-III ступенів Томаківської районної ради, Дніпропетровської області

Чумаки

Дніпропетровська

141

Ізяславський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №5 ім. О.П.Онищука, гімназія"

Ізяслав

Хмельницька

142

Бердянська загальноосвітня школа I-III ступенів № 2 Бердянської міської ради

Бердянськ

Запорізька

143

Комунальний заклад Клуб науково-технічної творчості учнівської молоді "Політ"

місто Запоріжжя

Запорізька

144

Середня загальноосвітня школа № 223

Київ

Київська

145

Криворізька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №71

Кривий Ріг

Дніпропетровська

146

Криворізький Жовтневий ліцей

Кривий Ріг

Дніпропетровська

147

Новодмитрівський навчально-виховний комплекс

Костянтинівка

Донецька

148

Навчально-виховний комплекс «загальноосвітня школа І ступеня – гімназія» Мирноградської міської ради Донецької області

Мирноград

Донецька

149

Верблюзький навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад- центр позашкільної освіти"

с.Верблюжка

Кіровоградська

150

СШ № 232

місто Київ

Київська

151

Новомиколаївська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1

смт Новомиколаївка

Запорізька

152

Городоцький НВК #2 "Загальноосвітня школа1 ступеня-гімназія"

Городок

Львівська

153

Приватний навчально-виховний комплекс "Школа-гімназія святої Софії"

м. Львів

Львівська

154

Комунальний заклад "Загальноосвітня школа I - III ступенів №4 м. Хмільника Вінницької області"

Хмільник

Вінницька

155

Костянтинівська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 13 з поглибленім вивченням іноземних мов Костянтинівської міської ради Донецької області

Костянтинівка

Донецька

156

Позашкільний навчальний заклад «Центр дитячого та юнацького туризму і екскурсій» Управління освіти і науки Чернігівської обласної державної адміністрації

м.Чернігів

Чернігівська

157

Навчально-виховнй комплекс "Середня загальноосвітня школа №2-гімназія" м.Трускавця

Трускавець

Львівська

158

Богданівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступені №1 імені Івана Гуровича Ткаченка

Богданівка

Кіровоградська

159

Львівська Лінгвістична Гімназія

Львів

Львівська

160

Кельменецький ліцей - опорний заклад

смт. Кельменці

Чернівецька

161

Опорний заклад Сасівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад" Золочівської районної ради Львівської області

Сасів

Львівська

162

Ягільницька загальноосвітня школа I-III ступенів

c. Ягільниця

Тернопільська

163

Попаснянська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 24

Попасна

Луганська

164

Бахмутський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа I-III ступенів № 11 - багатопрофільний ліцей» Бахмутської міської ради Донецької області

Бахмут

Донецька

165

КЗ "Боківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Долинської районної ради"

с. Бокове

Кіровоградська

166

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів села Вашківці

Вашківці

Чернівецька

167

Сасівська загальноосвітня школа І-ІІ ст. Свалявської районної ради Закарпатської області

Сасівка

Закарпатська

168

Красноріченська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Кремінської районної ради Луганської області

сел.Красноріченське

Луганська

169

Павлоградська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №11

Павлоград

Дніпропетровська

170

Яковлівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів.

Яковлівка , Бахмутський р-н

Донецька

171

Дрогобицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10

Дрогобич

Львівська

172

Кременецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 Кременецької міської ради Тернопільської області

Кременець

Тернопільська

173

Тернопільська область Теребовлянський район Комунальний заклад Теребовлянської районної ради «Дружбівська загальноосвітня багатопрофільна школа І-ІІІ ступенів»

смт.Дружба

Тернопільська

174

Мелітопольський навчально-виховний комплекс №16 (НВК №16)

Мелітополь

Запорізька

175

Ярмолинецький навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 і гімназія"

Ярмолинці

Хмельницька

176

Ленковецький НВК Кельменецького району Чернівецької області

село Ленківці

Чернівецька

177

загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 6 Покровської міської ради

Покровськ

Донецька

178

Свалявська загальноосвітня школа І-ІІІст.№3

Свалява

Закарпатська

179

Билбасівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Билбасівка

Донецька

180

Богданівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Чернігівської районної ради Запорізької області

Богданівка

Запорізька

181

"Спеціалізована загальноосвітня школа І-го ступеня _x000B_з поглибленим вивченням іноземних мов № 25 _x000B_Вінницької міської ради"

Вінниця

Вінницька

182

Ходорівська загальноосвітня школа I-III ступенів №1

Ходорів

Львівська

183

Костопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4

Костопіль

Рівненська

184

Коломийська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів імені Василя Стефаника

Коломия

Івано-Франківська

185

Волноваска Загальноосвітня школа №6

Волноваха

Донецька

186

Герцаївська загальноосвітня школа I-III ст.

місто Герца

Чернівецька

187

Веснянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

с.Весняне

Миколаївська

188

КЗО "Загальноосвітня санаторна школа-інтернат №3№ДОР"

м. Дніпро

Дніпропетровська

189

Долинська спеціалізована школа-інтернат І-ІІІ ступенів

Долина

Івано-Франківська

190

Ялтинська загальноосвітня школа I-III ступенів №1

смт. Ялта

Донецька

191

Новоград-Волинський колегіум

Новоград-Волинський

Житомирська

192

Великописарівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів імені Героя Радянського Союзу І. М. Середи Великописарівської районної ради

Велика Писарівка

Сумська

193

Керецьківська загальноосвітня школа 1-3 ступенів

Керецьки

Закарпатська

194

Лисичанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №12

Лисичанськ

Луганська

195

Херсонська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 32 Херсонської міської ради

Херсон

Херсонська

196

Харківська спеціалізо­вана школа І-ІІІ ступ­енів № 156 Харківсько­ї міської ради Харків­ської області

Харків

Харківська

197

Березниківська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Березники

Закарпатська

198

Комунальна установа Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №7 імені Максима Савченка Сумської міської ради

Суми

Сумська

199

Комунальний заклад Маріупольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №15

Маріуполь

Донецька

200

Шилівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Добропільської РДА

с.Шилівка

Донецька

201

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №57

Маріуполь

Донецька

202

Чернівецька ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 ім. Ю. Федьковича

Чернівці

Чернівецька

203

Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 м. Гайсина

Гайсин

Вінницька

204

Бердянська багатопрофільна гімназія №2

Бердянськ

Запорізька