Раді вам повідомити про чудову можлівисть від наших партнерів «Освіторія»! Нарешті в Україні з'явилася світова премія для вчителів-новаторів та агентів змін, ще відома як "Вчительська Нобелівська премія" - Global Teacher Prize.

Сьогодні, на порозі реформи Нової української школи, саме Ви є агентами тих змін, які будуть помітними за 20, 30 чи навіть 40 років. Ви змінюєте нашу країну через щоденну роботу, адже ті школярі, які сидять у Ваших класах, визначатимуть, куди і як рухатиметься Україна. 

У всьому світі - від найбільшого міста до найвіддаленішого селища нашої планети - teachers matter - учителі важливі!

Ми впевнені, що вчитель, який підтримував, вірив і надихав, був у кожного з Вас. Як і Ви вселяєте віру, підтримуєте та надихаєте своїх учнів.

І саме заради Вас, учителів-агентів змін, учителів-мрійників і натхненників, ми привезли до України премію Global Teacher Prize Ukraine, відому як Нобелівська премія для вчителів, що покликана відзначити досягнення вчителя, який зробив вагомий внесок у професію.

Якщо Ви мислите нешаблонно та на кілька кроків уперед - приєднуйтеся до нашої спільноти освітян. Для нас неважливо, працюєте Ви в державній, приватній чи альтернативній школі, дипломований Ви вчитель чи ні, викладаєте мистецтво, математику чи спорт! Головне - мріяти, надихати й змінювати себе  та своє навколо! 

Єдина умова: аплікант має викладати учням у школі.

Подавайте заявки для участі до 15 серпня 2017 року та отримайте нагоду стати найкращим учителем України.

https://goo.gl/CvHvM0. 

Переможець Global Teacher Prize Ukraine отримає:

⁃100 тисяч гривень;

⁃рік підвищення кваліфікації (курси, тренінги, майстерні від навчального центру "Освіторії" та партнерів);

⁃підготовку до світового етапу Global Teacher Prize;

⁃поїздку на Global Education and Skills Forum 2018 в Дубай, де оголосять ім’я найкращого вчителя у світі;

-подарунки від партнерів…. та безлімітний драйв від спілкування з однодумцями.

Детальніше про премію дізнавайтеся на сайті http://globalteacherprize.org.ua, а також у нашій групі на Facebook - https://m.facebook.com/GlobalTeacherPrizeUkraine/.

Ми щиро хочемо, аби наступні кілька місяців українці говорили про своїх учителів! Говорили за сніданком удома, у транспорті, на роботі за чашкою кави під час перерв. Говорили з ностальгією, із удячністю та з гордістю за те, що вчитель – це велика частина кожного з нас! Тож без вагань заповнюйте анкети! Ми точно знаємо, що саме Ви гідні перемоги! Варто лише трішки докласти зусиль і вірити у свої сили.