Заявки та креативні завдання ще 292 шкіл зі всієї України отримали високі бали відбіркової комісії. Вже наприкінці травня у цих школах відбудуться літні мовні табориGoCamp.   

Протягом наступних 2 тижнів координатори GoCamp сконтактуються із представниками відібраних шкіл.

Нагадуємо, що процес відбору шкіл все ще триває, переможці конкурсу оголошуються поетапно. Черговий перелік учасників GoCamp 2017 буде опубліковано 1 березня.

Станом на 15 лютого в рамках другої хвилі відбору до участі у GoCamp2017 було відібрано наступні школи:

1

Бершадська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1

Бершадь

Вінницька

2

Баланівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, Бершадського р-ну , Вінницької обл.

Баланівка

Вінницька

3

Вендичанська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, гімназія

Вендичани

Вінницька

4

Бирлівська ЗОШ І-ІІ ступенів

Бирлівка

Вінницька

5

Загальноосвітня школа I – III ступенів с. Чорномин Піщанського райну Вінницької області

Чорномин

Вінницька

6

Шаргородська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1

Шаргород

Вінницька

7

Загальноосвітня школа I-III ст. №8 Вінницької міськкої ради

Вінниця

Вінницька

8

Войнашівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Войнашівка

Вінницька

9

Ладижинська загальноосітня школа I-III ступенів №3

Ладижин

Вінницька

10

Корделівська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

село Корделівка

Вінницька

11

Загальноосвітня школа I-III ступенів № 33 ВМР

Вінниця

Вінницька

12

Загальноосвітня школа 1-3 ступенів с.Черепашинці Вінницька область Калинівський район

Черепашинці

Вінницька

13

КЗ “Гуманітарна гімназія № 1 ім. М. І. Пирогова ВМР”

Вінниця

Вінницька

14

Баївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Баїв

Волинська

15

НВК”ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок” с. Видраниця

Видраниця

Волинська

16

Луцька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 5 Луцької міської ради Волинської області

луцьк

Волинська

17

Луцька спеціалізована школа I-III ступенів №1

Луцьк

Волинська

18

Комунальний заклад “Луцька гімназія № 18 Луцької міської ради Волинської області”

Луцьк

Волинська

19

НВК “Локачинська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів – гімназія”

Локачі

Волинська

20

Опорний заклад навчально-виховний комплекс “Колківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-ліцей”

Колки

Волинська

21

Навчально-виховний комплекс “загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня – гімназія” смт Стара Вижівка

Стара Вижівка

Волинська

22

Турійська загальнооствіня школа І-ІІІ ступенів

Турійськ

Волинська

23

Навчально-виховний комплекс “Луківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-ліцей”

Луків

Волинська

24

Навчально виховний комплекс 12(гімназія12)

Дніпро

Дніпропетровська

25

Спеціалізована Школа №134 гуманістичного навчання та виховання

Дніпро

Дніпропетровська

26

Мар’янівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Новомосковського району Дніпропетровської області

Мар’янівка

Дніпропетровська

27

Середня загальноосвітня школа №97 імені П. І. Шкідченка

Дніпро

Дніпропетровська

28

Піщанська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів

Піщанка

Дніпропетровська

29

Комунальний заклад освіти Жовтоводська гуманітарна гімназія імені Лесі Українки

Жовті Води

Дніпропетровська

30

Першотравенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4

Першотравенск

Дніпропетровська

31

Комунальний заклад ” Нікопольська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №9″

Нікополь

Дніпропетровська

32

Томаківський навчально – виховний комплекс “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів -дошкільний навчальний заклад” №1

Томаківка

Дніпропетровська

33

Миколаївська загальноосвітня школа I-III ступенів Петропавлівської райради Дніпропетровської області

Миколаївка Петропавлівського району

Дніпропетровська

34

Комунальний заклад “Вербківська ЗШ І-ІІІ ступенів”

Вербки

Дніпропетровська

35

Петропавлівська загальноосівтня школа І-ІІІ ступенів №1

Петропавлівка

Дніпропетровська

36

Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 122 Криворізької міської ради Дніпропетровської області

Кривий Ріг

Дніпропетровська

37

Комунальний заклад “Софіївська опорна школа І – ІІІ ступенів”

Софіївка

Дніпропетровська

38

Криворізька гімназія №91 Криворізької міської ради Дніпропетровської області

Кривий Ріг

Дніпропетровська

39

Орлівщинська загальноосвітня школа I-III ступеня

Орлівщина

Дніпропетровська

40

Марганецька гімназія

Марганець

Дніпропетровська

41

Комунальний заклад освіти середня загальноосвітня школа №3 з профільними класами імені М.Островського м.Жовті Води Дніпропетровської області

Жовті Води

Дніпропетровська

42

Брагинівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Богинівка

Дніпропетровська

43

Комунальний навчальний заклад “Червоношахтарська середня загальноосвітня школа 1-3 ступенів”

Вільне

Дніпропетровська

44

Павлоградська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7

Павлоград

Дніпропетровська

45

Апостолівський районний ліцей – інтернат

Зеленодольськ

Дніпропетровська

46

Загальноосвітня школа І-ІІІ №2 Покровської міської ради

Покровськ

Донецька

47

Загальноосвітня школа I-III ступенів №3 м.Покровськ

Покровськ

Донецька

48

Андріївська загальноосвітня школа І -ІІІ ступенів Слов’янської районної ради Донецької області

Андріївка

Донецька

49

Мариупольская общеобразовательная школа I-III ступеней №9

Мариуполь

Донецька

50

Вугледарський навчально-виховний комплекс “Політехнічний ліцей – загальноосвітня школа І-ІІ ступенів”

Вугледар

Донецька

51

Маріупольська загальноосвітня школа № 68

Маріуполь

Донецька

52

Вугледарський навчально-виховний комплекс ” МРІЯ” (загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільній навчальний заклад)

Вугледар

Донецька

53

Білозерська ЗОШ І-ІІІ ступенів №13

Білозерське

Донецька

54

Білицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10 Добропільської міської ради

Білицьке

Донецька

55

Соледарська загальноосвітня школа I-III ступенів №13 з поглибленим вивченням англійської мови Бахмутської міської ради Донецької області

Соледар

Донецька

56

Бахмутська загальноосвітня школа I-III ступенів №5 з профільним навчанням

Бахмут

Донецька

57

Новогродівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10 ім. Тараса Шевченка

Новогродівка

Донецька

58

Святогорівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Святогорівка

Донецька

59

Лугинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2

Лугини

Житомирська

60

Денишівська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені В.Г.Бондарчука

Дениші

Житомирська

61

Радомишльська гімназія Житомирської області

Радомишль

Житомирська

62

Житомирська гуманітарна гімназія №1

Житомир

Житомирська

63

Житомирська міська гуманітарна гімназія № 23

Житомир

Житомирська

64

Бердичівський міський ліцей №15

Бердичів

Житомирська

65

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №21 міста Житомира

Житомир

Житомирська

66

Іванопільська гімназія

Іванопіль

Житомирська

67

Тересвянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Тересва

Закарпатська

68

Мукачівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7

Мукачево

Закарпатська

69

Червонівська ЗОШ І-ІІІ ст

Червоне

Закарпатська

70

Ільницький спортивно-гуманітарний ліцей Іршавської районної ради Закарпатської області

Ільниця

Закарпатська

71

Великолазівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Ужгородської районної ради

Великі Лази

Закарпатська

72

Шишлівська загалноосвітня школа І-ІІІ супенів Ужгороської районної ради Закарпатської області

Шишлівці

Закарпатська

73

Розівська ЗОШ № 1 І-ІІІ ступенів

Розівка

Запорізька

74

Мелітопольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Мелітопольської міської ради Запорізької області

Мелітополь

Запорізька

75

КУ “Пологівський колегіум №1”

Пологи

Запорізька

76

Куйбишевська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів “Інтелект” Куйбишевської районної ради Запорізької області

Більмак

Запорізька

77

Навчально-виховний комплекс “Дитячий садок-загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів” Кам’янсько-Дніпровської міської ради Запорізької області

Кам’янка-Дніпровська

Запорізька

78

Стульневський навчально-виховний комплекс

Стульневе

Запорізька

79

Запорізька гімназія №45

Запоріжжя

Запорізька

80

Комунальний заклад “Дніпрорудненська спеціалізована І-ІІІ ступенів школа “Талант”

Дніпрорудне

Запорізька

81

Бердянська гімназія №3 “Сузір’я” Бердянської міської ради Запорізької області

Бердянськ

Запорізька

82

Мелітопольська гімназія № 5 Мелітопольської міської ради Запорізької області

Мелітополь

Запорізька

83

Бердянська загальноосвітня школа I-III ступенів № 2 Бердянської міської ради

Бердянськ

Запорізька

84

Комунальний заклад Клуб науково-технічної творчості учнівської молоді “Політ”

Запоріжжя

Запорізька

85

Бердянський муніципальний ліцей

Бердянськ

Запорізька

86

Матвіївський загальноосвітній навчально-виховний комплекс “Всесвіт”

Матвіївка

Запорізька

87

Коломиймький навчально-виховний комплекс №9″Школа-природничо-математичний ліцей”

Коломия

Івано-Франківська

88

Манявський навчально-виховний комплекс

Манява

Івано-Франківська

89

Джурівська загально освітня школа 1 – 3 ступенів

Джурів

Івано-Франківська

90

Долинська загальноосвітня школа I-III ступенів №7

Долина

Івано-Франківська

91

Клубовецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Клубівці

Івано-Франківська

92

Загайпільська загально – освітня школа І-ІІ ступенів

Загайпіль

Івано-Франківська

93

Заболотівська ЗОШ I-III ступенів

Заболотів

Івано-Франківська

94

Яворівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Косівської районної ради Івано-Франківської області

Яворів

Івано-Франківська

95

Шепарівцівська загальноосвітня школа І – ІІ ступенів

Шепарівці

Івано-Франківська

96

Косівський НВК ”Загальноосвітня школа l ступеня – гімназія – інтернат”

Косів

Івано-Франківська

97

Яблунівська загальносвітня школа I-III ступенів

Яблунів

Івано-Франківська

98

Угринівський навчально-виховний комплекс(загальноосвітня школа I-III ступенів – дошкільний навчальний заклад)

Угринів

Івано-Франківська

99

ТОВ “НВК” Святошинська гімназія”

Київ

Київська

100

Школа I-III степенів № 175 імені Валерія Марченка

Київ

Київська

101

Навчально-виховний комплекс № 240 “Соціум”

Київ

Київська

102

Бабинецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Бабинці

Київська

103

Гореницька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Гореничі

Київська

104

НВК “Узинська гімназія”

Узин

Київська

105

Сквирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 Київської області

Сквира

Київська

106

Спеціалізована школа I-III ст. №41 ім.З.К.Слюсаренка з поглибленим вивченням англійської мови Шевченківського району міста Києва

Київ

Київська

107

загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2

Тараща

Київська

108

Фастівська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №4 з поглибленим вивченням іноземних мов Фастівської міської ради Київської області

Фастів

Київська

109

Тетіївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 Тетіївської районної ради Київської області

Тетіїв

Київська

110

Рокитнянська загальноосвітня школа І-ІІІ №1

Рокитне

Київська

111

Київська інженерна гімназія

Київ

Київська

112

Васильківський навчально-виховний комплекс “ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ ” № 4

Васильків

Київська

113

середня загальноосвітня школа №235 імені В.Чорновола

Київ

Київська

114

Гімназія біотехнологій №177

Київ

Київська

115

спеціалізована школа №317 Святошинського району міста Києва

Київ

Київська

116

Ірпінська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів з вивченням іноземних мов №12 ( школа лінгвістики)

Ірпінь

Київська

117

Бучанська Українська гімназія

Буча

Київська

118

Русанівський ліцей м. Києва

Київ

Київська

119

Навчально-виховний комплекс №141 “ОРТ”

Київ

Київська

120

Спеціалізована школа № 96 імені О.К. Антонова з поглибленим вивченням російської мови

Київ

Київська

121

Іванківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1

Іванків

Київська

122

Рокитнянський районний ліцей, Рокитнянської районної ради, Київської області

Рокитне

Київська

123

Гімназія № 257 «Синьоозерна» загальноосвітній навчальний заклад I-III ступенів

Київ

Київська

124

Таращанський НВК “Гімназія “Ерудит” – ЗОШ 1 ступеня”

Тараща

Київська

125

Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №23 з поглибленим вивченням англійської мови

Київ

Київська

126

Навчально-виховний комплекс №167 з поглибленим вивченням німецької мови (спеціалізована школа І ступеня – гімназія) м. Києва

Київ

Київська

127

Середня загальноосвітня школа № 162

Київ

Київська

128

школа I-III ступенів №217 Дарницького району міста Києва

Київ

Київська

129

Броварська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6

Бровари

Київська

130

Спеціалізована школа № 131

Київ

Київська

131

Вишнівська загальноосвітня школа I-III ст. №3

Вишневе

Київська

132

школа І ступеня № 330 “Русанівка”

Київ

Київська

133

Гімназія №191 ім. П.Г. Тичини з поглибленим вивченням іноземних мов міста Києва

Київ

Київська

134

Приватний загальноосвітній навчальний заклад II-III ступенів ” Ліцей ” Екологія і Культура”

Київ

Київська

135

Виповзьке НВО “ЗОШ І-ІІст.-ДНЗ”

Виповзки

Київська

136

Гімназія №172 “Нивки”

Київ

Київська

137

Златопільська гімназія м.Новомиргорода

Новомиргород

Кіровоградська

138

Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7 Світловодської міської ради Кіровоградської області

Світловодськ

Кіровоградська

139

Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 8 Новоукраїнської районної ради Кіровоградської області

Новоукраїнка

Кіровоградська

140

НВК “ЗШ І-ІІІ ступенів №2-гімназія”

Добровеличківка

Кіровоградська

141

Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1

Новоукраїнка

Кіровоградська

142

Синьківська загальноосвітня школа І -ІІІступенів Благовіщенської районної ради

Синьки

Кіровоградська

143

ЗШ І-ІІІ ст. с. Таужне

Таужне

Кіровоградська

144

Камбурліївська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів

Камбурліївка

Кіровоградська

145

загальноосвітня школа I-III ступенів №5 Світловодської міської ради Кіровоградської області

Світловодськ

Кіровоградська

146

НВК “Павлиська ЗШ І-ІІІ ступенів-ліцей ім. В.О.Сухомлинського”

Павлиш

Кіровоградська

147

Кетрисанівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Кетрисанівка

Кіровоградська

148

Онуфріївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Онуфріївської районної ради Кіровоградської області

Онуфріївка

Кіровоградська

149

Новомиргородська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1

Новомиргород

Кіровоградська

150

Вишнівцівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Онуфріївської районної ради Кіровоградської області

Вишнівці

Кіровоградська

151

Комунальний заклад” Навчально-виховне об`єднання №6,Спеціалізована загальноосвітня школа I-III ступенів, Центр естетичного виховання ” Натхнення”Кіровоградської міської ради Кіровоградської області

Кропивницький

Кіровоградська

152

Попаснянська гімназія № 20 Попаснянської районної ради Луганської області

Попасна

Луганська

153

Попаснянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 21 Попаснянської районної ради Луганської області

Попасна

Луганська

154

Комишуваський навчально-виховний комплекс “загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад (ясла-садок)”

Комишуваха

Луганська

155

Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №10 Рубіжанської міської ради Луганської області

Рубіжне

Луганська

156

Зориківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Міловський район, Зориківка

Луганська

157

Нижньовільхівський навчально-виховний комплекс Станично-Луганського району Луганської області

Станиця-Луганська

Луганська

158

Львівський фізико-математичний ліцей при ЛНУ ім. І.Франка

Львів

Львівська

159

Навчально-виховний комплекс (загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад)

Розлуч

Львівська

160

Білокамінський навчально-виховний комплекс «загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів дошкільний навчальний заклад» Золочівської районної ради Львівської області

Білий Камінь

Львівська

161

Новокалинівський НВК “Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад”

Новий Калинів

Львівська

162

Червоноградська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №8 Львівської області

Червоноград

Львівська

163

Великовільшаницька ЗОШ І-ІІІ ступенів

Велика Вільшаниця

Львівська

164

Гірський навчально-виховний комплекс (ЗНЗ І-ІІІст. – ДНЗ) Миколаївської РДА

Гірське

Львівська

165

Соакльська гімназія імені Олега Романіва

Cокаль

Львівська

166

Львівська державна комунальна середня загальноосвітня школа №3 з поглибленим вивченням англійської мови

Львів

Львівська

167

Бродівська СЗОШ №2 з вивченням англійської мови з першого класу

Броди

Львівська

168

Миколаївський Муніципальний колегіум ім. В.Д. Чайки

Миколаїв

Миколаївська

169

Єланецька гуманітарна гімназія Єланецької районної ради Миколаївської області

Єланець

Миколаївська

170

Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3

Миколаїв

Миколаївська

171

Садова загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Снігурівської районної ради Миколаївської області

Садове

Миколаївська

172

Олександрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Олександрівка

Миколаївська

173

Новобузька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1

Новий Буг

Миколаївська

174

Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 64

Миколаїв

Миколаївська

175

Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №54 Миколаївської міської ради Миколаївської області

Миколаїв

Миколаївська

176

Киселівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Снігурівської районної ради Миколаївської області

Киселівка

Миколаївська

177

Перша українська гімназія імені Миколи Аркаса

Миколаїв

Миколаївська

178

Новобогданівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Новобогданівка

Миколаївська

179

Ольшанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Миколаївської районної ради Миколаївської області

Ольшанське

Миколаївська

180

Миколаївська гімназія №2

Миколаїв

Миколаївська

181

Миколаївська Загальноосвітня школа I-III ступенів №56

Миколаїв

Миколаївська

182

Одеський навчально-виховний комплекс загальноосвітня школа та гімназія “Мрія”

Одеса

Одеська

183

Одеська гімназія №4 Одеської міської ради Одеської області

Одеса

Одеська

184

Одеська гімназія №8

Одеса

Одеська

185

Котелевська гімназія №1 імені С.А. Ковпака

Котельва

Полтавська

186

Миргородська ЗОШ І-ІІІ ст. №9 ім. І.А. Зубковського

Миргород

Полтавська

187

Пирятинський ліцей Пирятинської міської ради

Пирятин

Полтавська

188

Розсошенська гімназія Полтавської районної ради Полтавської області

Розсошенці

Полтавська

189

Лубенська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №6 Лубенської міської ради Полтавської області

Лубни

Полтавська

190

Рівненська обл.Рівненский район с.Великий Житин Великожитинська ЗОШ І – ІІІ ступенів

Великий Житин

Рівненська

191

Великомидська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Костопільської районної ради Рівненської області

Великий Мидськ

Рівненська

192

Бортницький навчально- виховний комплекс “Загальноосвітня школа І ступеня – дошкільний навчальний заклад”

Бортниця

Рівненська

193

Варковицька гімназія

Варковичі

Рівненська

194

Сарненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4

Сарни

Рівненська

195

Костопільська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів №5

Костопіль

Рівненська

196

Березнівський навчально-виховний комплекс “Економіко-гуманітарний ліцей-загальноосвітня школа І-ІІ ст.”

Березне

Рівненська

197

Костопільська загальноосвітня школа № 3 І-ІІІ ступенів Костопільської районної ради Рівненської області

Костопіль

Рівненська

198

Здовбицька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів

Здовбиця

Рівненська

199

Конотопська гімназія

Конотоп

Сумська

200

Шосткинський навчально – виховний комплекс : спеціалізована школа І-ІІ ступенів -ліцей Шосткинської міської ради Сумської області

Шостка

Сумська

201

Конотопська гімназія

Конотоп

Сумська

202

Боромлянський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів/ дошкільний навчальний заклад Тростянецької районної ради

Боромля

Сумська

203

Комунальна організація Шосткинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1 Шосткинської міської ради Сумської області

Шостка

Сумська

204

Липоводолинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів Липоводолинської районної ради Сумської області

Липова Долина

Сумська

205

Охтирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2

Охтирка

Сумська

206

Роменська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 ім.П.І.Калнишевського Роменської міської ради

Ромни

Сумська

207

Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1 Кролевецької районної ради Сумської області

Кролевець

Сумська

208

Комунальна установа Сумська загальноосвітня школа I – III ступенів № 21, м. Суми, Сумської області

Суми

Сумська

209

Білопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2

Білопілля

Сумська

210

Комунальна установа Сумська спеціалізована школа І – ІІІ ступенів № 10 ім. Героя Радянського Союзу О. А. Бутка

Суми

Сумська

211

Слобідський НВК: загальноосвітня школа I-III ступенів; дошкільний навчальний заклад Слобідської сільської ради Буринського району Сумської області

Слобода

Сумська

212

Комунальна організація (установа, заклад) «Шосткинська спеціалізована школа І ступеня Шосткинської міської ради Сумської області».

Шостка

Сумська

213

Навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 – гімназія” міста Хоростків

Хоростків

Тернопільська

214

Бережанська школа-гімназія ім.Б.Лепкого

Бережани

Тернопільська

215

ЗОШ І-ІІІ ст. с. Мильного Зборівського району Тернопільської області

Мильне

Тернопільська

216

Загальноосвітня школа I-III ступенів №1 міста Зборова

Зборів

Тернопільська

217

Білобожницька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Білобожниця

Тернопільська

218

Кременецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №2

Кременець

Тернопільська

219

Жизномирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Жизномир

Тернопільська

220

Почаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Почаїв

Тернопільська

221

Пробіжнянська загально-освітня школа І-ІІІ ступенів

Пробіжна

Тернопільська

222

Тернопільська загальноосвітня школа I-III ступенів №19

Тернопіль

Тернопільська

223

Яковлівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Харківської районної ради Харківсткої області

Яковлівка

Харківська

224

Комінтернівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Слобожанське

Харківська

225

Харківська гімназія № 144 Харківської міської ради Харківської області

Харків

Харківська

226

Березівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Харківської районної ради Харківської області

Березівка

Харківська

227

Харківська спеціалізованап школа 1-3 ступенів № 73

Харків

Харківська

228

Нововодолазький навчально-виховний комплекс (загальноосвітня школа I-III ступенів – дошкільний навчальний заклад)

Нова Водолага

Харківська

229

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №17 Харківської міської ради Харківської області

Харків

Харківська

230

Липкуватівський навчально-виховний комплекс (загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів- дошкільний навчальний заклад) Нововодолазької районної ради Харківської області

Липкуватівка

Харківська

231

Бериславський педагогічний коледж

Берислав

Херсонська

232

Бериславська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3

Берислав

Херсонська

233

Каховський НВК Гімназія-спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов

Каховка

Херсонська

234

Сергіївська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.

Сергіївка

Херсонська

235

Олексіївська загальноосвітня школо 1-3 ступенів

Олексіївка

Херсонська

236

Новопавлівський навчально- виховний комплекс “загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” імені В.Д.Реут Каланчацької районноїх ради Херсонської області

Новопавлівка

Херсонська

237

Нововолодимирівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Голопристанський р-н, Нововолодимирівка

Херсонська

238

Великолепетиська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1

Велика Лепетиха

Херсонська

239

Херсонський академічний ліцей імені О.В. Мішукова Херсонської міської ради при Херсонському державному університеті

Херсон

Херсонська

240

Високопільська спеціалізована школа-інтернат”Обдарованість”Херсонської обласної ради

Високопілля

Херсонська

241

Олешківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №2 з поглибленим вивченням іноземних мов

Олешки

Херсонська

242

Херсонське вище училище фізичної культури Херсонської обласної ради

Херсон

Херсонська

243

Дніпровська загальноосвітня школа I-III ступенів Білозерської районної ради Херсонської області

Дніпровське

Херсонська

244

Старокостянтинівський ліцей Старокостянтинівської міської ради Хмельницької області ім. М. С. Рудяка

Старокостянтинів

Хмельницька

245

Новоселицька ЗОШ І-ІІІ ступенів

Новоселиця

Хмельницька

246

Навчально-виховний компелекс “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, гімназія”

Славута

Хмельницька

247

Полонський НВК № 2 “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7 – дошкільний навчальний заклад”

Полонне

Хмельницька

248

Гвардійський НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, гімназія»

Гвардійське

Хмельницька

249

Крупецький навчально-виховний комплекс “дошкільний навчальний заклад – середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів”

Крупець

Хмельницька

250

Ганнопільський навчально-виховний комплекс І-ІІІ ст. Славутського району Хмельницької області

Ганнопіль

Хмельницька

251

Навчально-виховне об’єднання №5 ім. С.Єфремова

Хмельницький

Хмельницька

252

Ізяславська ЗОШ I-IIст. №4

Ізяслав

Хмельницька

253

Деражнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №3 імені Героя України Івана Зубкова

Деражня

Хмельницька

254

НВК “Загальноовітня школа І-ІІІ ступенів №3 – колегіум”

Сміла

Черкаська

255

Черкаська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №28 ім. Т.Г. Шевченка Черкаської міської ради Черкаської області

Черкаси

Черкаська

256

Дубіївська загальноосвітня школа I-III ступенів

Дубіївка

Черкаська

257

Лисянський НВК “Загальноосвітня школа 1-3 ступенів№1- гімназія”

Лисянка

Черкаська

258

НВК “Уманська міська гімназія – школа естетичного виховання”

Умань

Черкаська

259

Черкаська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3 Черкаської міської ради Черкаської області

Черкаси

Черкаська

260

Лозуватська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Шполянської районної ради Черкаської області

Лозуватка

Черкаська

261

Городищенський економічний ліцей Городищенської районної ради

Городище

Черкаська

262

Балаклеївська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1 ім. Є. Гуглі

Балаклея

Черкаська

263

Червонослобідська загальноосвітня школа I-III ступенів Черкаської районної ради Черкаської області

Червона Слобода

Черкаська

264

Золотоніська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І – ІІІ ступенів Черкаської обласної ради

Золотоноша

Черкаська

265

Березняківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Березняки

Черкаська

266

Корсунь-Шевченківська гімназія

Корсунь-Шевченківський

Черкаська

267

Уманська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 12 з поглибленим вивченням англійської мови Уманської міської ради

Умань

Черкаська

268

Маньківський навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія” Маньківської районної ради Черкаської області

Маньківка

Черкаська

269

Черкаська спеціалізована школа №27 I-III ступенів ім.М.К.Путейка

Черкаси

Черкаська

270

Тальнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 2 Тальнівської районної ради

Тальне

Черкаська

271

Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №30

Черкаси

Черкаська

272

Соколівський навчально-виховний комплекс «Школа І-ІІІ ступенів – ліцей» Жашківської районної ради Черкаської області

Соколівка

Черкаська

273

Жашківська спеціалізована школа №1 з поглибленим вивченням окремих предметів

Жашків

Черкаська

274

Кам’янський еколого-економічний ліцей

Кам’янка

Черкаська

275

Суховерхівський ЗНЗ II ступеню

Суховерхів

Чернівецька

276

Мамаївський навчально-виховник комплекс №2

Мамаївці

Чернівецька

277

Навчально Виховний комплекс “Боянська гімназія”

Бояни

Чернівецька

278

Бабинська Середня Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Бабин

Чернівецька

279

Реваківський загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів

Реваківці

Чернівецька

280

Оршовецький ЗНЗ І-ІІІ ступенів

Оршівці

Чернівецька

281

Лужунський ЗНЗ I-III ст. ім. В.Орелецького

Лужани

Чернівецька

282

Неполоковецький ЗНЗ І-ІІІ ступенів

Неполоківці

Чернівецька

283

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с.Ломачинці

Ломачинці

Чернівецька

284

Долішньошепітський навчально-виховний комплекс (ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ)

Долішній Шепіт

Чернівецька

285

Хотинська гімназія Хотинської міської ради

Хотин

Чернівецька

286

Бабинський навчально-виховний комплекс I-II ступенів

Бабин

Чернівецька

287

Малинецький навчально-виховний комплекс

Малинці

Чернівецька

288

Чернівецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3

Чернівці

Чернівецька

289

Корюківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів1 Корюківської районної ради Чернігівської області

Корюківка

Чернігівська

290

Ічнянська гімназія імені Васильченка, Чернігівська обл

Ічня

Чернігівська

291

Ріпкинська гімназія Ріпкинської районної ради Чернігівської області

Ріпки

Чернігівська

292

Чернігівський обласний педагогічний ліцей для обдарованої сільської молоді Чернігівської обласної ради

Чернігів

Чернігівська

293

Матвіївський  загальноосвітній навчально-виховний комплекс "Всесвіт"

Матвіївка

Запорізька