День англійської мови «Shakespeare Day» у школах  в рамках Тижня англійської мови в Україні

Ініціатива GoGlobal у співпраці з Міністерством освіти і науки України та Британською Радою в Україні пропонує всім загальноосвітнім навчальним закладам взяти участь у всеукраїнському проекті “Тиждень англійської мови”. Впродовж 12-го по 18-те грудня по всій країні заплановані заходи із вивчення та користування англійською мовою. Проект присвячений офіційному закриттю Року англійської мови в Україні та спрямований на популяризацію вивчення англійської мови в Україні.

Однією з головних активностей тижня стане День англійської у середніх закладах освіти – 14 грудня 2016 року. Цього дня пропонуємо усім загальноосвітнім навчальним закладам провести відкриті уроки, розмовні клуби або підготувати театральні постановки, присвячені пам’яті видатного поета та драматурга Сполученого Королівства Великобританії Вільяма Шекспіра. Британська Рада в Україні надає методичні матеріали для підготовки відкритих уроків і розмовних клубів для початкової та середньої школи.

Загальноосвітні навчальні заклади можуть долучитись до проекту в такому форматі:

  1. Оголосити 14-го грудня 2016 року в Днем англійської мови «Shakespeare Day» в загальноосвітніх навчальних закладах.
  2. Провести відкриті уроки, розмовні клуби або театральні постановки на основі наданих дидактичних матеріалів.
  3. Викласти фотоматеріали з проведених подій у соціальних мережах під хештегом  #weekofenglish
  4. Повідомити Global Office (на пошту join@goglobal.com.ua) про наміри взяти участь у проекті для розголосу серед регіональних ЗМІ до 8 грудня 2016 року.

Завантажити матеріали для проведення вище зазначених заходів можна за посиланням:

https://app.box.com/s/oqq8eaanp8i14ywgf3zre1noz3hug4z9

Методологія роботи з дидактичними матеріалами для загальноосвітніх навчальних закладів:

  1. Для створення плану відкритих уроків чи розмовних клубів для учнів від 9 до 11 років можна використовувати матеріали від Британської Ради в Україні з файлу «Teaching-kids-shakespeare-extension-activities». 
  2. Для створення плану відкритих уроків чи розмовних клубів для учнів від 12 до 18 років можна використовувати матеріали від Британської Ради в Україні з файлу «Shakespeare lesson plan». Орієнтовний план уроку передбачає також роботу учнів з робочими листками «Shakespeare student worksheet» та «Shakespeare reading texts».
  3. Театральні постановки можна розробити на основі наданих вище дидактичних матеріалів. Окремого розробленого сценарію не передбачено.
  4. Для усіх вище зазначених активностей можете використовувати спеціально розроблені Британською Радою маски (файл – «Shakespeare_mask»)

Сподіваємось, що завдяки спільним зусиллям зможемо підвести підсумки року гучно і результативно для всієї країни!

Контактна особа для шкіл – Любов Залюбовська,
 join@goglobal.com.ua+380 67 5980167