Заявки та креативні завдання 358 шкіл зі всієї України отримали високі бали відбіркової комісії.
Вже цього літа у відібраних школах відбудуться мовні табори GoCamp.
Протягом наступних 2 тижнів координатори GoCamp сконтактуються із представниками відібраних шкіл.
Станом на 27 березня до участі у GoCamp-2019 було відібрано наступні школи:

Назва школи

Область

Населений пункт

1

Білоусівська загальноосвітня школа

Вінницька

Білоусівка

2

Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с. Гранів

Вінницька

Гранів

3

Заозерненська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.

Вінницька

Заозерне

4

Клебанська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Вінницька

Клебань

5

Краснопільська ЗОШ І-ІІІ ст Краснопільської сільської ради

Вінницька

Краснопілка

6

Серебринецька СЗШ I-III ступенів

Вінницька

Серебринець

7

Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів с.Скала Оратівського району Вінницької області

Вінницька

Скала

8

Станіславчицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Вінницька

Станіславчик

9

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с. Степанівка Теплицький район Вінницька область

Вінницька

Степанівка

10

Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ст. Степашки Гайсинського району Вінницької області

Вінницька

Степашки

11

Хоньковецька СЗШ І-ІІІ ступенів

Вінницька

Хоньківці

12

Загальноосвітня школа I-ІІІ ступенів с Чагів

Вінницька

Чагів

13

Великомитницька ЗШ І-ІІІ ступенів

Вінницька

с. Великий Митник, Хмільницький р-н, Вінницька обл.

14

Кивачівська СЗШ І-ІІ ступенів

Вінницька

с. Кивачівка, Гайсинський р-н, Вінницька обл.

15

Нараївська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Вінницька

с. Нараївка, Гайсинський р-н, Вінницька обл.

16

Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів с. Філіопіль

Вінницька

с. Філіопіль, Хмільницький р-н, Вінницька обл.

17

Серебрійська СЗШ І-ІІІ ст.

Вінницька

с. Серебрія, Могилів-Подільський район Вінницька область

18

Четвертинівська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Вінницька

Четвертинівка

19

Спеціалізована загальноосвітня школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов #25 Вінницької міської ради

Вінницька

Вінниця

20

КЗ "Гуманітарна гімназія №1 імені М. І. Пирогова ВМР"

Вінницька

Вінниця

21

Комунальний заклад "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №27 Вінницької міської ради"

Вінницька

Вінниця

22

Загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№6

Вінницька

Жмеринка

23

Комунальний заклад "Загальноосвітня школа I-III ступенів №4 м. Хмільника Вінницької області"

Вінницька

Хмільник

24

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с. Годомичі

Волинська

Годомичі

25

Опорний заклад Навчально-виховний комплекс Колківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-ліцей

Волинська

Колки

26

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с.Красноволя Маневицького району Волинської області

Волинська

Красноволя

27

Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - філія опорного закладу НВК "Колківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - ліцей"

Волинська

с. Старосілля, Маневицький р-н, Волинська обл.

28

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с. Четвертня

Волинська

с. Четвертня, Маневицький р-н, Волинська обл.

29

ЗОШ І-ІІІ ступеня м.Берестечко

Волинська

Берестечко

30

НВК "ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок"

Волинська

Видраниця

31

Володимир-Волинський ліцей "Центр освіти" Волинської обласної ради

Волинська

Володимир-Волинський

32

Володимир-Волинська загальноосвітня школа I-III ступенів №5 імені Анатолія Кореневського

Волинська

Володимир-Волинський

33

Володимир-Волинська гімназія імені Олександра Цинкаловського

Волинська

Володимир-Волинський

34

НВК "ЗОШ I-III ступеня - дитячий садок" - с. Замшани

Волинська

Замшани

35

НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.№1-гімназія" смт Іваничі

Волинська

Іваничі

36

НВК"ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія" №2 м. Каменя-Каширського

Волинська

Камінь-Каширський

37

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с. Лище

Волинська

Лище

38

ОНЗ"НВК "Локачинська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів - гімназія"

Волинська

Локачі

39

Комунальний опорний заклад "Луківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-ліцей"

Волинська

Луків

40

Комунальний заклад "Луцький ліцей Луцької міської ради Волинської області"

Волинська

Луцьк

41

Луцька гімназія №21 імені Михайла Кравчука

Волинська

Луцьк

42

Луцька спеціалізована школа №1 І-ІІІ ступенів

Волинська

Луцьк

43

Загальноосвітня школа с.Піддубці

Волинська

Піддубці

44

Загальноосвітня школа I-III ступеня №2 смт Ратне імені Миколи Заліпи

Волинська

Ратне

45

НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня №1–гімназія ім. Героя Радянського Союзу В. Газіна" смт Ратне

Волинська

Ратне

46

Комунальний заклад загальної середньої освіти Рожищенський ліцей № 4 Рожищенської районної ради Волинської області

Волинська

Рожище

47

ОЗЗСО "Самарівський ліцей імені Петра Штика Самарівської сільської ради Волинської області Ратнівського району"

Волинська

Самари

48

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня с. Хобултова Володимир-Волинського району Волинської області

Волинська

Хобултова

49

Першотравенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3

Дніпропетровська

Першотравенськ

50

Павлоградська ЗШ №11

Дніпропетровська

Павлоград

51

Чумаківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. Томаківської селищної ради

Дніпропетровська

Чумаки

52

Курилівський заклад освіти I-Ш ступенів Петриківської районної ради

Дніпропетровська

Курилівка

53

Миколаївська філія «НВК» Курилівського закладу освіти І-ІІІ ступенів

Дніпропетровська

смт Миколаївка Петриківський р-н, Дніпропетровська обл.

54

Криворізька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 71

Дніпропетровська

Кривий Ріг

55

Навчально-виховний комплекс 148"Планета Щастя"

Дніпропетровська

Дніпро

56

Апостолівський районний ліцей-інтернат

Дніпропетровська

Зеленодольськ

57

Криворізький навчально-виховний комплекс № 129 "Гімназія-ліцей академічного спрямування" Криворізької міської ради Дніпропетровської області

Дніпропетровська

Кривий Ріг

58

Криворізька гімназія №91 Криворізької міської ради Дніпропетровської області

Дніпропетровська

Кривий Ріг

59

Криворізька загальноосвітня школі І-ІІІ ступенів №112

Дніпропетровська

Кривий Ріг

60

Першотравенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4

Дніпропетровська

Першотравенськ

61

Петропавлівська загальноосвітня школа №1

Дніпропетровська

Петропавлівка

62

Комунальний заклад «Софіївська опорна загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів»

Дніпропетровська

Софіївка

63

Новодмитрівський навчально-виховний комплекс Костянтинівської районної ради

Донецька

Новодмитрівка

64

Привільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Донецька

Привілля

65

Білозерська ЗОШ I-III ст. № 15 Добропільської міської ради

Донецька

Білозерське

66

Білозерська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 14

Донецька

Білозерське

67

Білозерська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №13 Добропільської міської ради

Донецька

Білозерське

68

Донська загальноосвітня школа I-III ступенів

Донецька

Донське

69

Навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа I ступеня-гімназія " Мирноградської міської ради

Донецька

Мирноград

70

Навчально-виховний комплекс №1

Донецька

Покровськ

71

Селидівська загальноосвітня гімназія

Донецька

Селидово

72

Коростенська міська гімназія

Житомирська

Коростень

73

Ліцей №1 імені Лесі Українки м.Новоград-Волинського

Житомирська

Новоград-Волинський

74

Хустська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1 ім. А.Волошина

Закарпатська

Хуст

75

Берегівська гімназія Берегівської міської ради Закарпатської області

Закарпатська

Берегово

76

Берегівська ЗОШ І - ІІІ ступенів №4 з угорською мовою навчання імені Лайоша Кошута

Закарпатська

Берегово

77

Великоберезька ЗОШ І-ІІІ ступенів

Закарпатська

Великі Береги

78

Іршавський ліцей Іршавської міської ради

Закарпатська

Іршава

79

Квасівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів

Закарпатська

Квасово

80

Міжгірська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. ім. А. Волошина

Закарпатська

Міжгір'я

81

Загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№7 Мукачівської міської ради Закарпатської області

Закарпатська

Мукачево

82

Свободянська загальноосвітня школа І ступеня

Закарпатська

Свобода

83

Ужгородська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №20-ліцей "Лідер"

Закарпатська

Ужгород

84

Яношівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Берегівської районної ради

Закарпатська

Яноші

85

Запорізька гімназія №50 Запорізької міської ради Запорізької області

Запорізька

Запоріжжя

86

Позашкільний навчальний заклад "Центр науково-технічної творчості молоді "Політ"

Запорізька

Запоріжжя

87

Бердянська гімназія №3 "Сузір'я" Бердянської міської ради Запорізької області

Запорізька

Бердянськ

88

Більмацька спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІступенів " Інтелект" Більмацької районної ради

Запорізька

Більмак

89

Загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів Комунального вищого навчального закладу "Хортицька національна навчально-реабілітаційна академія" Запорізької обласної ради

Запорізька

Запоріжжя

90

Запорізький багатопрофільний ліцей №99 Запорізької міської ради Запорізької області

Запорізька

Запоріжжя

91

Запорізька спеціалізована школа І – ІІІ ступенів № 59 з поглибленим вивченням англійської мови

Запорізька

Запоріжжя

92

Запорізька гімназія №45 Запорізької міської ради Запорізької області

Запорізька

Запоріжжя

93

Запорізький колегіум "Мала Гуманітарна академія" запорізької міської ради Запорізької області

Запорізька

Запоріжжя

94

Запорізький навчально-виховний комплекс №67

Запорізька

Запоріжжя

95

Мелітопольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №13 Мелітопольської міської ради Запорізької області

Запорізька

Мелітополь

96

Мелітопольський навчально-виховний комплекс №16 (НВК №16) Мелітопольської міської ради Запорізької області

Запорізька

Мелітополь

97

Ліцей № 5 Мелітопольської міської ради Запорізької області

Запорізька

Мелітополь

98

Мелітопольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 Мелітопольської міської ради Запорізької області

Запорізька

Мелітополь

99

КУ "Пологівський колегіум №1"

Запорізька

Пологи

100

Розівська ЗОШ №1 І-ІІІ ступенів

Запорізька

Розівка

101

Олієво-Королівська загальноосвітня школа Городенківської районної ради

Івано-Франківська

Олієво-Королівка

102

Путятинська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів

Івано-Франківська

Путятинці

103

Серафинецька загальноосвітня школа І-І-ІІ ступенів

Івано-Франківська

Серафинці

104

Старогвіздецька гімназія

Івано-Франківська

Старий Гвіздець

105

Фразька ЗОШ І-ІІІ ст

Івано-Франківська

с.Фрага Рогатинський р-н, Івано-Франківська обл.

106

Княгиничі ЗОШ І-ІІІ ст

Івано-Франківська

с.Княгиничі Рогатинський р-н, Івано-Франківська обл.

107

Болехівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2

Івано-Франківська

Болехів

108

Болехівська ЗОШ I-III ст. №1

Івано-Франківська

Болехів

109

Великокам'янський ліцей

Івано-Франківська

Велика Кам'янка

110

Гринівська гімназія Старобогородчанської сільської ради об'єднаної територіальної громади

Івано-Франківська

Гринівка

111

Делятинський ліцей №2

Івано-Франківська

Делятин

112

Коломийський ліцей#9

Івано-Франківська

Коломия

113

Коломийська загальноосвітня ЗОШ I-III ст.#5

Івано-Франківська

Коломия

114

Коломийська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №1 імені В. Стефаника

Івано-Франківська

Коломия

115

Ліснохлібичинська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Івано-Франківська

Лісний Хлібичин

116

Манявський ліцей

Івано-Франківська

Манява

117

Mіжрічанська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Івано-Франківська

Міжріччя

118

Надвірнянська загальноосвітня школа I-III ступенів №1

Івано-Франківська

Надвірна

119

Комунальний заклад Потіцький навчально-виховний комплекс"Загальноосвітня школа I-III ступенів-дошкільний навчальний заклад"Миронівської районної ради Київської області

Київська

Потік

120

Навчально-виховний комплекс "Узинська гімназія"

Київська

Узинська громада

121

Денихівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Тетіївської районної ради Київської області

Київська

Денихівка

122

Веселинівський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - дитячий садок" Баришівської селищної ради

Київська

Веселинівка

123

Єрківецьке навчально-виховне об'єднання "Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів - заклад дошкільної освіти"

Київська

Єрківці

124

Опорний загальноосвітній навчальний заклад Кагарлицька ЗОШ І-ІІІ ступенів №3

Київська

Кагарлик

125

Кучакiвська ЗОШ

Київська

Кучакiв

126

Лемешівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Київська

Лемешівка

127

Опорний загальноосвітній навчальний заклад Мирівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Київська

Мирівка

128

Опорний загальноосвітній навчальний заклад Новоолександрівський НВК "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад"

Київська

Нова Олександрівка

129

Мирненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Бориспільської районної ради Київської області

Київська

село Мирне

130

Семенівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Київська

Семенівка

131

Сошниківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Київська

Сошників

132

Старинська ЗОШ I-III ступенів

Київська

Старе

133

Усівський НВК "ЗОШ І-ІІ ступенів-дитячий садок"

Київська

Усівка

134

Черняхівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Київська

Черняхів

135

Яготинський НВК "спеціалізована школа - загальноосвітня школа І - ІІІ СТ.№3"

Київська

Яготин

136

Слобідська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Київська

с. Слобода, Кагарлицького району, Київської області

137

Рудницький навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів -дитячий садок"

Київська

с. Рудницьке

138

«Переяслав-Хмельницький ліцей-інтернат «Патріот»

Київська

м. Переяслав-Хмельницький, Київська обл.

139

Березанський навчально - виховний комплекс

Київська

Березань

140

Березанська загальноосвітня школа I-III ступенів №2

Київська

Березань

141

Білоцерківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №9 з поглибленим вивченням іноземних мов

Київська

Біла Церква

142

БНВО "Перша Білоцерківська гімназія-школа I ступеня"

Київська

Біла Церква

143

Бориспільський академічний ліцей

Київська

Бориспіль

144

Бучанська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №5

Київська

Буча

145

Васильківський Навчально - Виховний комплекс № 4

Київська

Васильків

146

Гірська ЗОШ І-ІІІ ступенів Бориспільської районної ради Київської області

Київська

Гора

147

Гореницька загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Києво-Святошинської районної державної адміністрації

Київська

Гореничі

148

ОНЗ Гребінківський НВК

Київська

Гребінки

149

Гребінківська гімназія

Київська

Гребінки

150

Данилівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Київська

Данилівка, Васильківський район

151

ОЗНЗ Загальцівське НВО "ЗОШ І- ІІІ ступенів - дитячий садок"

Київська

Загальці

152

Kожухівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів

Київська

Кожухівка

153

Пісківська гуманітарна гімназія

Київська

Пісківка

154

Славутицька загальноосвітня школа I-III cтупенів №4

Київська

Славутич

155

Теліженецьке навчально-виховне обєднання "Загальноосвітня школа І-ІІ ст-дитячий садок" Тетіївської районної ради Київської області

Київська

Теліженці

156

Требухівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Київська

Требухів

157

Комунальний заклад "Навчально-виховне об`єднання №6 Спеціалізована загальноосвітня школа I-III ступенів ЦЕВ"Натхнення"

Кіровоградська

Кропивницький

158

Навчально-виховний комплекс "Гімназія - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4" Світловодської міської ради

Кіровоградська

Свiтловодськ

159

КЗ "Боківський опорний заклад загальносередньої освіти Долинської районної ради І-ІІІ ступенів"

Кіровоградська

Бокове

160

Комунальний заклад "Верблюзький навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад- центр позашкільної освіти" Новгородківської районної ради

Кіровоградська

Верблюжка

161

Комунальний заклад "Гайворонський ліцей №1"

Кіровоградська

Гайворон

162

Навчально-виховний комплекс "Знам`янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3-гімназія"

Кіровоградська

Знам"янка

163

НВК Кіровоградський Колегіум

Кіровоградська

Кропивницький

164

Біловодська гімназія

Луганська

Біловодськ

165

Біловодський опорний заклад загальної середньої освіти

Луганська

Біловодськ

166

Комишуваський навчально - виховний комплекс «загальноосвітній навчальний заклад(І-ІІІст) – дошкільний навчальний заклад»

Луганська

Комишуваха

167

Комунальний заклад "Красноріченська загальноосвітньої школа І-ІІІст."

Луганська

Красноріченське

168

Кремінська школа-гімназія Кремінської районної ради Луганської області

Луганська

Кремінна

169

Лисичанська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №9 Лисичанської міської ради

Луганська

Лисичанськ

170

Лисичанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2

Луганська

Лисичанськ

171

Попаснянська гімназія № 20 Попаснянської районної ради Луганської області

Луганська

Попасна

172

Комунальний заклад "Навчально-виховний комплекс Сватівська загальноосвітня школа І ступеню - гімназія"

Луганська

Сватове

173

Троїцький ліцей Троїцької селищної ради Троїцького району Луганської області

Луганська

Троїцьке

174

Рихтицька середня загальноосвітня школа І-ІІІ ст.

Львівська

Рихтичі

175

Ліцей № 93 ЛМР

Львівська

Львів

176

Білокамінський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Золочівської районної ради Львівської області

Львівська

Білий Камінь

177

Гологірський навчально-виховний комплекс "загальноосвітній заклад І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Золочівської районної ради Львівської області

Львівська

Гологори

178

Грушівська СЗШ I-IIIст.

Львівська

Грушів

179

Кам'янобрідська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Петра Андрусіва

Львівська

Кам'янобрід

180

Мацошинська ЗОШ І-ІІ ст.

Львівська

Мацошин

181

Сопошинська ЗОШ І-ІІІ ступенів Жовківської районної ради Львівської області

Львівська

Сопошин

182

Туринківська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Львівська

Туринка

183

Хлопчицька середня загальноосвітня школа I-III ступенів

Львівська

Хлопчиці

184

Навчально-виховний комплекс "Яблунівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Буської районної ради Львівської області

Львівська

Яблунівка

185

Побужанська ЗОШ І-ІІІ ст

Львівська

с. Побужани Буський р-н, Львівська обл.

186

Вороблевицька ЗОШ І-ІІІ ст

Львівська

с.Вороблевичі Дрогобицький р-н, Львівська обл.

187

Структурний підрозділ "Приватний заклад освіти "КМДШ" м. Львів

Львівська

Львів

188

Радехівська спеціалізована середня школа з поглибленим вивченням іноземної мови

Львівська

Радехів

189

НВК'' СЗШ-ліцей" м. Моршина

Львівська

Моршин

190

Миколаївська гімназія Миколаївської районної ради львівської області

Львівська

Миколаїв

191

НВК "Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад - учнівське лісництво ім.о.І.Могильницького" с.Міженець

Львівська

Міженець

192

Стрийська загальноосвітня школа I-III ступенів ім. Василя Стасюка

Львівська

Стрий

193

Стрийська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7

Львівська

Стрий

194

Навчально-виховний комплекс "Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів - ліцей" №20 Оболонського району міста Києва

м. Київ

Київ

195

Український гуманітарний ліцей Київського національного університету імені Тараса Шевченка

м. Київ

Київ

196

Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням французької мови №269 міста Києва

м. Київ

Київ

197

Європейський колегіум

м. Київ

Київ

198

Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів «Гімназія № 107 «Введенська» Подільського району міста Києва

м. Київ

Київ

199

Спеціалізована школа №173

м. Київ

Київ

200

ТОВ "НВК "Святошинська гімназія"

м. Київ

Київ

201

НВК (ліцей) № 157

м. Київ

Київ

202

Южноукраїнська гімназія №1 Южноукраїнської міської ради Миколаївської області

Миколаївська

Южноукраїнськ

203

Калинівський заклад загальної середньої освіти

Миколаївська

Калинівка

204

Миколаївська загальноосвітня школа I-II ступенів №64

Миколаївська

Миколаїв

205

Зеленоярський ЗЗСО І-ІІІ ступенів

Миколаївська

Зелений Яр

206

Веснянський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Веснянської сільської ради Миколаївського району Миколаївської області

Миколаївська

Весняне

207

Єланецька гуманітарна гімназія

Миколаївська

Єланець

208

Криничанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Михайлівської сільської ради Миколаївського району Миколаївської області

Миколаївська

Кринички

209

Куцурубська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Т.Г. Шевченка

Миколаївська

Куцуруб

210

Лисогірська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1

Миколаївська

Лиса Гора

211

Миколаївська загальноосвітня санаторна школа-інтернат№7

Миколаївська

Миколаїв

212

Новоолександрівський ЗЗСО

Миколаївська

Новоолександрівка

213

Первомайська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №12 Первомайської міської ради Миколаївської області

Миколаївська

Первомайськ

214

Первомайська ЗОШ І-ІІІ ст №9

Миколаївська

Первомайськ

215

Первомайська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 16 імені Героя Радянського Союзу Я. М. Лобова

Миколаївська

Первомайськ

216

Рибаківський ЗЗСО I-III ступенів

Миколаївська

Рибаківка

217

Морехідний коледж технічного флоту НУ "ОМА"

Одеська

Одеса

218

Кілійський заклад загальної середньої освіти І - ІІІ ступенів №3 - ліцей Кілійської міської ради Одеської області

Одеська

Кілія

219

Одеський НВК "Гімназія №7- спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови" Одеської міської ради Одеської області

Одеська

Одеса

220

НВК ім. В. Чорновола

Одеська

Южне

221

Лубенська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №6

Полтавська

Лубни

222

Полтавський обласний науковий ліцей-інтернат імені А.С. Макаренка

Полтавська

Ковалівка

223

Козельщинський ліцей Козельщинської селищної ради Полтавської області

Полтавська

Козельщина

224

Комунальний Заклад "Полтавська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів №26"

Полтавська

Полтава

225

Лохвицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Полтавська

м.Лохвиця Полтавської області

226

Кременчуцький педагогічний коледж імені А.С. Макаренка / дитячий заклад оздоровлення та відпочинку «Ерудит»

Полтавська

Кременчук / Потоки

227

Ціпківська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів

Полтавська

Ціпки

228

Гадяцька гімназія імені Олени Пчілки

Полтавська

Гадяч

229

Спеціалізована загальноосвітня школа I-III ступенів з поглибленим вивченням англійської мови №4 Горішньоплавнівської міської ради

Полтавська

Горішні Плавні

230

Опорний заклад "Зіньківська спеціалізована школа I-III ступенів №1 Зіньківської районної ради Полтавської області"

Полтавська

Зіньків

231

Лубенська загальноосвітня школа I-IIIступенів №7 імені Героя України Віри Роїк

Полтавська

Лубни

232

Новогалещинський ліцей

Полтавська

Нова Галещина

233

Комунальний заклад «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №34 Полтавської міської ради Полтавської області»

Полтавська

Полтава

234

Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10 імені В.Г.Короленка

Полтавська

Полтава

235

Римарівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Полтавська

Римарівка

236

Комунальний заклад "Розсошенська гімназія Щербанівської сільської ради Полтавського району Полтавської області

Полтавська

Розсошенці

237

Сватківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Полтавська

Сватки

238

Костопільський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І ступеня - гімназія імені Т. Г. Шевченка" Костопільської районної ради Рівненської області

Рівненська

Костопіль

239

Рафалівська загальноосвітня школа 1-3 ступенів

Рівненська

Рафалівка

240

Малівська зош опорний заклад

Рівненська

Малево

241

Опорний заклад "Шпанівський НВК "школа-сад"

Рівненська

Шпанів

242

Березька гімназія Смизької селищної ради

Рівненська

Берег

243

Стовпецька загальноосвітня школаА І-ІІІ ступенів

Рівненська

Стовпець

244

Володимирецький районний колегіум

Рівненська

Володимирець

245

Озерська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Володимирецької районної ради Рівненської області

Рівненська

Озеро

246

Великоцепцевицька ЗОШ І-ІІІ ст.

Рівненська

Великі Цепцевичі

247

Березнівський навчально-виховний комплекс "Економіко-гуманітарний ліцей – загальноосвітня школа I-II ступенів"

Рівненська

Березне

248

Вовковиївська загальноосвітня школа 1-3 ступенів

Рівненська

Вовковиї

249

Городецький НВК "ЗОШ 1-3 ст.- ДНЗ"

Рівненська

Городець

250

Гощанська районна гімназія

Рівненська

Гоща

251

Довговільський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ"

Рівненська

Довговоля

252

Клесівська ЗОШ І-ІІ ступенів-ліцей

Рівненська

Клесів

253

Костопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4

Рівненська

Костопіль

254

Моквинський навчально-виховний комплекс "Гімназія - загальноосвітня школа І ступеня"

Рівненська

Моквин

255

Котівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Рівненська

Нова Українкам

256

Смизька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Смизької селищної ради

Рівненська

Смига

257

Комунальний заклад "Шепетинська гімназія Смизької селищної ради"

Рівненська

Шепетин

258

Герасимівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Роменської районної ради

Сумська

Герасимівка

259

Овлашівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Роменської районної ради Сумської області

Сумська

Овлаші

260

Річківський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Білопільської районної ради Сумської області

Сумська

Річки

261

Опорний заклад Верхньосироватська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів Верхньосироватської сільської ради Сумського району Сумської області

Сумська

Верхня Сироватка

262

Грунська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Героя Радянського Союзу А.М.Діхтяренка Грунської сільської ради Охтирського району Сумської області

Сумська

Грунь

263

Лебединська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №7

Сумська

Лебедин

264

Мезенівський навчально-виховний комплекс

Сумська

Мезенівка

265

Миколаївський навчально- виховний комплекс” загальноосвітній навчальний заклад-дошкільний навчальний заклад” Миколаївської сільської ради Сумського району Сумської області

Сумська

Миколаївка

266

Охтирська гімназія Охтирської міської ради Сумської області

Сумська

Охтирка

267

Охтирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 імені Р.К. Рапія Охтирської міської ради Сумської області

Сумська

Охтирка

268

Славгородська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Краснопільської районної ради Сумської області

Сумська

Славгород

269

Комунальна установа Сумська спеціалізована школа І ступеня № 30 "Унікум" Сумської міської ради

Сумська

Суми

270

КУ Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №7 ім. Максима Савченка, СМР

Сумська

Суми

271

Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 5 Тростянецької міської ради Сумської області

Сумська

Тростянець

272

Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №3 Тростянецької міської ради

Сумська

Тростянець

273

Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №3 з поглибленим вивченням іноземних мов

Тернопільська

Тернопіль

274

Коропецька загальноосвітня школа I-III ступенів імені Марка Каганця

Тернопільська

Коропець

275

Рекшинський НВК "ЗНЗ I-III ступенів--ДНЗ"

Тернопільська

Рекшин

276

Саранчуківський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів

Тернопільська

Саранчуки

277

Куропатницький навчально-виховний комплекс "Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад"

Тернопільська

Куропатники

278

Літятинська філія Потуторського НВК

Тернопільська

с.Літятин Бережанський р-н, Тернопільська обл.

279

Збаразька загальноосвітня школа I-III ст.№1

Тернопільська

Збараж

280

Опорний заклад Почаївська ЗОШ І-ІІІ ст.

Тернопільська

Почаїв

281

Тернопільська спеціалізована школа I - III ступенів №5 з поглибленим вивченням іноземних мов Тернопільської міської ради Тернопільської області

Тернопільська

Тернопіль

282

Тернопільська Українська гімназія ім. І. Франка

Тернопільська

Тернопіль

283

Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №19

Тернопільська

Тернопіль

284

Чортківська гімназія імені Маркіяна Шашкевича

Тернопільська

Чортків

285

Донецька ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 Балаклійської районної ради Харківської області

Харківська

Донець

286

Харківський технологічний ліцей №9

Харківська

Харків

287

Чугуївський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - гімназія №5 Чугуївської міської ради Харківської області"

Харківська

Чугуїв

288

Чугуївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 імені І.Ю. Рєпіна Чугуївської міської ради Харківської області

Харківська

Чугуїв

289

Чугуївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Чугуївської міської ради

Харківська

Чугуїв

290

Херсонська гімназія 1

Херсонська

Херсон

291

Бериславський заклад повної загальної середньої освіти №3

Херсонська

Берислав

292

Бериславська ЗОШ І-ІІІ ст №1

Херсонська

Берислав

293

Борозенський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів

Херсонська

Борозенське

294

Високопільська спеціалізована школа-інтернат II-III ступенів "Обдарованість" Херсонської обласної ради

Херсонська

Високопілля

295

Дудчанське загальоосвітнє об'єднання "дитячий садок-школа І-ІІІ ступенів-позашкільний заклад"

Херсонська

Дудчани

296

Любимівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Любимівської сільської ради Новововронцовського району

Херсонська

Любимівка

297

Новотроїцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 новотроїцької районної ради

Херсонська

Новотроїцьке (Херсонська обл.)

298

Добропільський заклад повної загальної середньої освіти

Херсонська

с. Добропілля

299

Опорний заклад Скадовський навчально-виховний комплекс "Академічна гімназія"

Херсонська

Скадовськ

300

Скадовська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #3

Херсонська

Скадовськ

301

Білогірський ліцей ім. І.О. Ткачука Білогірської селищної ради Хмельницької області

Хмельницька

Білогір'я

302

Дідковецька гімназія

Хмельницька

Дідківці

303

Коров'єнська загальноосвітня школа І - ІІ ступенів

Хмельницька

Коров'є

304

Микласька гімназія Білогірської районної ради Хмельницької області

Хмельницька

Миклаші

305

Новоставецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Теофіпольської районної ради Хмельницької області

Хмельницька

Новоставці

306

Соснівська гімназія Білогірської селищної ради

Хмельницька

Соснівка

307

Сушовецький ліцей Білогірської районної ради

Хмельницька

Сушівці

308

Човгузівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Теофіпольської районної ради Хмельницької області

Хмельницька

Човгузів

309

Шибенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Хмельницька

Шибена

310

Колісецька загальноосвітня школа І -ІІ ступенів

Хмельницька

Колісець

311

Квітневська ЗОШ І-ІІІ ст

Хмельницька

с.Квітневе Білогірський р-н, Хмельницька обл.

312

Білогородська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Хмельницька

Білогородка

313

Полонська загальноосвітня школа №4

Хмельницька

Полонне

314

Хмельницька спеціалізована загальноосвітня школа №19 І-ІІІ ступенів імені академіка М.Павловського

Хмельницька

Хмельницький

315

Навчально-виховний комплекс № 9

Хмельницька

Хмельницький

316

Культурно-просвітницький центр «Освітнє крило»

Хмельницька

Cлавута

317

Черкаська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3

Черкаська

Черкаси

318

Черкаський гуманітарно-правовий ліцей Черкаської міської ради Черкаської області

Черкаська

Черкаси

319

Черкаська спеціалізована школа 1-3 ст #18 імені. В. Чорновола

Черкаська

Черкассы

320

Черкаська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 17 Черкаської міської ради

Черкаська

Черкаси

321

В'язівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Городищенської районної ради Черкаської області

Черкаська

В'язівок

322

Катеринопільський ліцей

Черкаська

Катеринопіль

323

Комунальний заклад "Катеринопільський навчально-виховний комплекс №1 "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Катеринопільської районної ради Черкаської області

Черкаська

Катеринопіль

324

КЗ "Катеринопільський НВК № 2 "ЗОШ І - ІІІ ступенів - ДНЗ"

Черкаська

Катеринопіль

325

КЗ "Мартинівський НВК І-ІІІ ступенів"

Черкаська

Мартинівка

326

Моринський навчально – виховний комплекс „Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня спеціалізована сільськогосподарська школа І – ІІІ ступенів” імені Героя Радянського Союзу А.П. Харков

Черкаська

Моринці

327

Ліплявський навчально - виховний комплекс

Черкаська

село Ліпляве

328

Комунальний заклад "Степанецький ліцей-опорний заклад загальної середньої освіти" Степанецької сільської ради об'єднаної територіальної громади Черкаської області

Черкаська

Степанці

329

Черепинський навчально-виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І-ІІ ступенів" імені Героя Китайської Народної Республіки Кулішенка Григорія Якимовича Корсунь - Ш

Черкаська

Черепин

330

Шостаківський навчально-виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад- загальноосвітня школа І-ІІ ступенів""

Черкаська

Шостаково

331

Мошнівська загальноосвітня школа

Черкаська

Мошни

332

Будищенська загальноосвітня школа I-III ступенів Черкаської районної ради Черкаської області

Черкаська

Будище

333

Пальчиківський НВК "ДНЗ-ЗОШ І-ІІ ступенів"

Черкаська

с.Пальчик Катеринопільський р-н, Черкаська обл.

334

Черкаська гімназія №9 ім. О.М. Луценка

Черкаська

Черкаси

335

Бузівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Бузівської сільської ради Черкаської області

Черкаська

Бузівка

336

Городищенський економічний ліцей Городищенської районної ради

Черкаська

Городище

337

Дубіївська загальноосвітня школа I-III ступенів

Черкаська

Дубіївка

338

Жашківська спеціалізована школа №1 з поглибленим вивченням окремих предметів

Черкаська

Жашків

339

Корсунь-Шевченківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1

Черкаська

Корсунь-Шевченківський

340

Леськівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Черкаської районної ради Черкаської області

Черкаська

Леськи

341

Опорний заклад загальної середньої освіти "Монастирищенська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №5" Монастирищенської районної ради Черкаської області

Черкаська

Монастирище

342

Лозуватська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Черкаська

село Лозуватка

343

Смілянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Смілянської міської ради

Черкаська

Сміла

344

Хутірська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Черкаська

Хутори

345

Червонослобідська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2

Черкаська

Червона Слобода

346

Черкаська загальноосвітня школа № 30

Черкаська

Черкаси

347

Перша міська гімназія

Черкаська

Черкаси

348

Черкаська спеціалізована школа І – ІІІ Ступенів № 28 ім. Т.Г.Шевченка Черкаської міської ради Черкаської області

Черкаська

Черкаси

349

Чернівецька гімназія №3 Чернівецької міської ради

Чернівецька

Чернівці

350

Заклад середньої загальної освіти І-ІІІ ступенів с.Бабин

Чернівецька

Бабин

351

Долішньошепітський навчально-виховний комплекс

Чернівецька

Долішній Шепіт

352

Чернівецька гімназія #2

Чернівецька

Чернівці

353

Чернівецька гімназія 5

Чернівецька

Чернівці

354

Чернівецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №39

Чернівецька

Чернівці

355

Центр творчості дітей та юнацтва

Чернігівська

Прилуки

356

Дубовогаївська загальноосвітня школа 1-3 ступенів Прилуцької районної ради

Чернігівська

Дубовий Гай

357

Спеціалізована загальноосвітня середня школа №1 з поглибленим вивченням іноземних мов

Чернігівська

Чернігів

358

Білейківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Козелецької селищної ради Чернігівської області

Чернігівська

Білейки(Чернігівська обл., Козелецький р-н)

359

Талалаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Талалаївської селищної ради Чернігівської області

Чернігівська

Талалаївка

360

Позашкільний навчальний заклад "Центр дитячого та юнацького туризму і екскурсій" Управління освіти і науки Чернігівської обласної державної адміністрації

Чернігівська

Чернігів