9 червня о 12.00 за участі організаторів проекту GoCamp, повноважних послів, а також 200 іноземних волонтерів зі 140 країн, офіційно стартує друга хвиля всеукраїнського освітнього проекту мовних пришкільних таборів. Відкриття відбудеться на території дитячого оздоровчого центру “Дніпро” за адресою вул. Солов’яненка, 214 б, смт. Козин, Обухівський р-н., Київська обл.

 Спікери:

Проект літніх пришкільних таборів GoCamp 2017 розпочався 26 травня, і майже 200 волонтерів GoCamp вже працюють у школах по всій Україні, де навчають школярів англійською, французькою та німецькою мовами. Завдяки іграм, невимушеному спілкуванню та власному прикладу вони демонструють дітям, як бути лідерами та свідомими громадянами, як не боятися говорити іноземною мовою та поважати інші культури та нації.

Волонтери живуть у приймаючих сім’ях, знайомляться із українською кухнею, звичаями та традиціями. Також вони подорожують Україною та діляться у соцмережах своїми враженнями, які можна знайти за хештегами #UkraineGoesGlobal та #GoCamp2017. Загалом протягом літа організатори планують залучити понад 600 іноземних волонтерів, які навчатимуть 60 000 українських школярів.

Перед тим, як відправитись у свій табір GoCamp, з 8 по 11 червня іноземні волонтери на базі «Дніпро» пройдуть навчання методики роботи з дітьми, презентуватимуть кожен свої країни та дізнаються необхідну їм інформацію про Україну.