Ми раді повідомити, що школи GoCamp 2018 відібрано! 

Усі відібрані школи отримають методологічну допомогу від програми у вигляді:

Протягом наступних 2х місяців ми будемо наповнювати базу новими матеріалами. Будь ласка, слідкуйте за оновленнями за посиланням: https://gocamps.com.ua/en/material

Звертаємо Вашу увагу, що потрапляння школи до попереднього списку не гарантує приїзд волонтера до Вашої школи.

В залежності від кількості волонтерів, що приїдуть в Україну навчати школярів, буде визначено кількість закладів, на базі яких діятимуть табори за участі волонтерів.

Школи, яким ми підберемо волонтера для участі у GoCamp 2018, отримають відповідний лист-знайомство. Відбір волонтерів проходить постійно і не має строку.

Перелік шкіл GoCamp 2018:

Назва школи Область Населений пункт
1 Комунальний заклад "Загальноосвітня школа I - III ступенів №4 м. Хмільника Вінницької області" Вінницька Хмільник
2 Комунальний заклад "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 27 Вінницької міської ради" Вінницька Вінниця
3 Тульчинська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 2 Вінницька Тульчин
4 Бершадська загальноосвітня школа I-III ступенів №1 Вінницька Бершадь
5 Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с.Жданівка Вінницька Жданівка
6 Загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№ 1 Вінницька Жмеринка
7 Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 Вінницька Жмеринка
8 Навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст.-ліцей» комунальної власності територіальної громади м. Жмеринки Вінницької області Вінницька Жмеринка
9 Пеньківська середня загальноосвітня школа I-III ступенів Вінницька Пеньківка
10 Комунальний заклад "Навчально-виховний комплекс: загалньоосвітня школа I - III ступенів - гімназія №1" Вінницька Хмільник
11 Козятинський загальноосвітній навчально-виховний комплекс І-ІІІ ступенів "Школа-інтернат - гімназія" ім. В.М. Підгорбунського Вінницька Сигнал
12 Навчально-виховний комплекс загальноосвітня школа І - ІІІ ст. № 3 - гімназія імені О.С. Пушкіна м. Тульчина Тульчинської міської ради Вінницької області Вінницька Тульчин
13 Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 міста Гайсина Вінницької області Вінницька Гайсин
14 Навчально-виховний комплекс "Луківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-ліцей" Волинська Луків
15 НВК "Загальноосвітня школа I-III ступеня №1-гімназія ім. Героя Радянського Союзу В. Газіна" смт Ратне Волинська Ратне
16 Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня м.Берестечко Волинська Берестечко
17 Володимир-Волинська спеціалізована школа-інтернат I-III ступенів "Центр освіти та соціально-педагогічної підтримки" Волинська Володимир-Волинський
18 Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня села Зелена Волинська Зелена
19 Комунальний заклад "Луцька гімназія №4 імені Модеста Левицького Луцької міської ради Волинської області" Волинська Луцьк
20 Луцька гімназія #18 Волинська Луцьк
21 Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня смт Мар`янівка Горохівський район Волинська Мар`янівка
22 Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня с.Раків Ліс Камінь-Каширського району Волинська Раків Ліс
23 Загальноосвітня школа I-III ступеня №2 смт Ратне імені Миколи Заліпи Волинська Ратне
24 НВК "ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок" Волинська Видраниця
25 Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с.Ворокомле Камінь-Каширського району Волинської області Волинська Ворокомле
26 Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня села Гірка Полонка Волинська Гірка Полонка
27 Навчально- виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня- дитячий садок" с. Гірники Волинська Гірники
28 Навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня - дитячий садок" с. Заброди Волинська Заброди
29 Навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня - дитячий садок" с.Замшани Волинська Замшани
30 Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст. с. Зелена Волинська Зелена
31 Навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1-гімназія" смт Іваничі Іваничівського району Волинської області 45300 вул. Грушевського, 28, смт Іваничі Іваничівського рай Волинська Іваничі
32 НВК "ЗОШ I-III ступенів-ліцей" №1 ім.Євгена Шабліовського Волинська Камінь-Каширський
33 Загальноосвітня школа I-III ступеня №1 Волинська Ковель
34 ОНЗ"НВК "Локачинська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів - гімназія" Волинська Локачі
35 Комунальний опорний заклад "Луківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-ліцей" Волинська Луків
36 КЗ "ЛНВК ЗОШ І-ІІІ ст. №22-ліцей" Волинська Луцьк
37 КЗ "Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №17" Волинська Луцьк
38 КЗ Луцький НВК ''Гімназія №14 імені Василя Сухомлинського'' Волинська Луцьк
39 Луцька гімназія №21 імені Михайла Кравчука Волинська Луцьк
40 Луцька загальноосвітня школа №3 Волинська Луцьк
41 НВК "загальноосвітня школа-дитячий садок" с.Льотниче Волинська Льотниче
42 Опорний навчальний заклад" Люблинецька ЗОШ І-ІІІ ступенів" Волинська Люблинець
43 Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст. с.Піддубці Волинська Піддубці
44 Рожищенський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія" Волинська Рожище
45 Селецька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів імені Олени Полонської - філія освітнього опорного закладу "навчально-виховного комплексу "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-ліцей" с. Зимне" Волинська Селець
46 Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня смт Сенкевичівка Волинська Сенкевичівка
47 Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня с. Хобултова Волинська Хобултова
48 Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня села Хорохорин Волинська Хорохорин
49 Опорний заклад навчально-виховний-комплекс "Колківська загальноосвітня школа I-III ступенів-ліцей" Волинська Колки
50 Навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія"№2 Волинська Камінь-Каширський
51 Комунальний заклад освіти "Навчально-виховний комплекс №12 "загальноосвітній навчальний заклад І ступеня - гімназія " Дніпровської міської ради Дніпропетровська Дніпро
52 Комунатльний загальноосвітній навчально-виховний комплекс № 108 для дітей з малими та затихаючими формами туберкульозу Дніпропетровська Дніпро
53 Криворізька гімназія №91 Криворізької міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська Кривий Ріг
54 Криворізька спеціалізована школа I-III ступенів № 74 Дніпропетровська Кривий Ріг
55 Павлоградська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7 Дніпропетровська Павлоград
56 Перещепинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 Дніпропетровська Перещепине
57 Комунальний заклад "Нікопольський навчально-виховний комплекс №15 "Загальноосвітній заклад Іступеня - гімназія" Дніпропетровська Нікополь
58 Першотравенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 Дніпропетровська Першотравенськ
59 Криворізький Покровський ліцей Дніпропетровська Кривий Ріг
60 Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Петропавлівського району Дніпропетровська Миколаївка
61 Павлоградська загальоосвітня школа № 11 Дніпропетровська Павлоград
62 Петропавлівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№1 Дніпропетровська Петропавлівка
63 Петропавлівська загальоосвітня школа №2 І-ІІІ ступенів з професійним навчанням Дніпропетровська Петропавлівка
64 Опорний заклад Васильківський навчально-виховний комплекс №1 імені М.М. Коцюбинського «загальноосвітній навчальний заклад-дошкільний навчальний заклад» Васильківського району Дніпропетровсько Дніпропетровська Васильківка
65 Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа №74" Дніпровської міської ради Дніпропетровська Дніпро
66 Навчально-виховний комплекс № 42 Дніпропетровська Дніпро
67 Комунальний заклад освіти середня загальноосвітня школа №12 з профільними класами Дніпропетровська Жовті Води
68 КЗ "СЗШ №23" м.Кам'янське Дніпропетровська Кам'янське
69 Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 119 Дніпропетровська Кривий Ріг
70 Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 130 Дніпропетровська Кривий Ріг
71 Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 68 Криворізької міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська Кривий Ріг
72 Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №112 Дніпропетровська Кривий Ріг
73 Криворізька загальноосвітня школа №27 Дніпропетровська Кривий Ріг
74 КЗ "Слобожанська загальноосвітня школа І ступеня №2 Слобожанської селищної ради" Дніпропетровська Слобожанське
75 Навчально виховний комплекс 148 "Планета щастя" Дніпропетровська Дніпро
76 КЗО "СЗШ №118" ДМР Дніпропетровська Дніпро
77 Криворізька загальноосвітня спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №4 з поглибленим вивченням іноземних мов Криворізької міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська Кривий Ріг
78 Чумаківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. Томаківської селищної ради Дніпропетровської області Дніпропетровська Чумаки
79 Першотравенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 Дніпропетровська Першотравенськ
80 Білозерська загальноосвітня школа I-II ступенів № 15 Добропільської міської ради Донецької області Донецька Білозерське
81 Новодмитрівський навчально-виховний комплекс Донецька Костянтинівка
82 Марiупольська загальноосвiтня школа I-III ступенiв №9 Марiупольської мiської ради Донецької області Донецька Мариуполь
83 Маріупольська загальноосвітня школа № 68 Донецька Маріуполь
84 Маріупольська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 42 Донецька Маріуполь
85 Ялтинська загальноосвітня школа I-III ступенів №1 Першотравневої районної ради Донецька Ялта
86 Вугледарський навчально-виховний комплекс "Політехнічний ліцей - загальноосвітня школа І-ІІ ступенів" Донецька Вугледар
87 Соледарська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 13 з поглибленим вивченням англійської мови Соледарської міської ради Донецької області Донецька Соледар
88 Бахмутська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №7 Бахмутської міської ради Донецької області Донецька Бахмут
89 Бахмутський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа I-III ступенів № 11– багатопрофільний ліцей» Бахмутської міської ради Донецької області Донецька Бахмут
90 Білозерська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 18 Добропільської міської ради Донецької області Донецька Білозерське
91 Білозерська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №13 Добропільської міської ради Донецької області Донецька Білозерське
92 Волноваська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 Донецька Волноваха
93 Вугледарський навчально-виховний комплекс "МРІЯ" (загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад) Донецька Вугледар
94 КЗ "Маріупольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №47 Маріупольської міської ради Донецької області" Донецька Маріуполь
95 Новодонецька загальноосвітня школа №17 Донецька Новодонецьке
96 Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 6 Покровської міської ради Донецька Покровськ
97 Білицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 8 Добропільської міської ради Донецька Білицьке
98 Білицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10 Добропільської міської ради Донецька Білицьке
99 Волноваська загальноосвітня школа I-III ступенів №5 Волноваської районної ради Донецької області Донецька Волноваха
100 Вугледарська загальноосвітня школа №2 Донецька Вугледар
101 Донська ЗОШ I-III ступенів Донецька Донське
102 Дружківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №17 Дружківської міської ради Донецька Дружківка
103 Костянтинівська загальноосвітня І-ІІІ ступенів школа №5 Костянтинівської міської ради Донецької області Донецька Костянтинівка
104 Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 20 Донецька Маріуполь
105 КЗ Маріупольський міський ліцей Маріупольської міської ради Донецької області Донецька Маріуполь
106 Комунальний заклад "Маріупольський навчально-виховний комплекс "Ліцей-школа № 48" Маріуполської міської ради Донецької області" Донецька Маріуполь
107 Комунальний заклад "Спеціалізована школа з поглибленим вивченням окремих предметів І-ІІІ ступенів №4 Маріупольської міської ради Донецької області" Донецька Маріуполь
108 Комунальний заклад Маріупольський навчально-виховний комплекс "колегіум-школа" 28 Донецька Маріуполь
109 Заклад загальної середньої освіти I-III ступенів № 3 Донецька Миколаївка
110 Миколаївський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 2 Миколаївської міської ради Слов'янського району Донецької області Донецька Миколаївка
111 Новодонецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №16 Добропільської міської ради Донецької області Донецька Новодонецьке
112 Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №12 Покровської міської ради Донецька Покровськ
113 Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 Покровської міської ради Донецька Покровськ
114 Навчально-виховний комплекс №2 Покровської міської ради Донецька Покровськ
115 Привільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Донецька Привілля
116 Рай-Олександрівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Миколаївської міської ради Слов'янського району Донецької області Донецька Рай-Олександрівка
117 Селидівська загальноосвітня гімназія Донецька Селидове
118 Заклад загальної середньої освіти I-III ступенів № 3 "Сеціалізована школа з поглибленим вивченням англійської мови" війсково-цивільної адміністрації міста Торецьк Донецька Торецьк
119 Українська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №13 Селидівської міської ради Донецька Українськ
120 Бахмутська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5 з профільним навчанням Донецька Бахмут
121 НВК "Ліцей із ЗШ І-ІІІ ступенів Костянтинівської міської ради" Донецька Костянтинівка
122 Навчально-виховний комплекс «загальноосвітня школа І ступеня – гімназія» Мирноградської міської ради Донецької області Донецька Мирноград
123 Городоцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Радомишльського району Житомирської області Житомирська Городок
124 Корнинський навчально - виховний комплекс "Загальноосвітня школа І ступеня-гімназія" Корнинської селищної ради Житомирська Корнин
125 Опорний загальноосвітній навчальний заклад Радомишльської гімназії Житомирської області Житомирська Радомишль
126 Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №21 м. Житомир Житомирська Житомир
127 Лугинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 Житомирська Лугини
128 Новоград-Волинська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів №5 Житомирська Новоград - Волинський
129 Новоград-Волинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10 художньо-естетичного профілю Житомирська Новоград-Волинський
130 Першотравенська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Житомирська Першотравенськ
131 Житомирська міська гуманітарна гімназія № 23 Житомирська Житомир
132 Бердичівський міський ліцей № 15 Житомирська Бердичів
133 Опорний навчальний заклад "Червоненська загальноосвітня школа I-III ступенів Червоненської селищної ради Житомирської області" Житомирська Червоне
134 Королівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Виноградівської районної ради Закарпатська Королево
135 Діловецька загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Закарпатська Ділове
136 Міжгірська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів Закарпатська Міжгір'я
137 Нижньоселищенська ЗОШ І-ІІІ ступенів Закарпатська Нижнє Селище
138 Загальноосвітня школа №7 І-ІІІ ступенів Мукачівської міської ради Закарпатської області Закарпатська Мукачево
139 Іршавська гімназія Іршавської районної ради Закарпатська Іршава
140 Ужгородська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №20-ліцей "Лідер" Закарпатська Ужгород
141 Хустська СШ І-ІІІ ст.№1 ім.А.Волошина Закарпатська Хуст
142 Лінцівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Ужгородської районної ради Закарпатської області Закарпатська Лінці
143 Більмацька спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІступенів " Інтелект" Більмацької районної ради Запорізької області Запорізька Більмак
144 Богданівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Чернігівської районної ради Запорізької області Запорізька Богданівка
145 Комунальний заклад "Дніпрорудненська спеціалізована школа І - ІІІ ступенів "Талант" Василівської районної ради Запорізької області Запорізька Дніпрорудне
146 Енергодарський навчально-виховний комплекс №1 Запорізька Енергодар
147 Мелітопольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4 Мелітопольської міської ради Запорізької області Запорізька Мелітополь
148 Мелітопольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №8 Мелітопольської міської ради Запорізької області - удалить, проверить Запорізька Мелітополь
149 Бердянська багатопрофільна гімназія №2 Бердянської міської ради Запорізької області Запорізька Бердянськ
150 Бердянська гімназія №1 "Надія" Бердянської міської ради Запорізька Бердянськ
151 Бердянський муніципальнтй ліцей Запорізька Бердянськ
152 Дмитрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Бердянської районної ради Запорізька Дмитрівка
153 Запорізька гімназія №45 Запорізької міської ради Запорізької області Запорізька Запоріжжя
154 Запорізький колегіум "Елінт" Запорізької міської ради Запорізької області Запорізька Запоріжжя
155 Мелітопольська гімназія № 5 Мелітопольської міської ради Запорізької області Запорізька Мелітополь
156 Мелітопольський навчально виховний комплекс №16 Запорізька Мелітополь
157 КУ "Пологівський колегіум №1" Запорізька Пологи
158 Бердянська загальноосвітня школа I-III ступенів №6 Бердянської міської ради Запорізької області Запорізька Бердянськ
159 Біленьківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Запорізька Біленьке
160 Загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів Хортицької національної академії Запорізька Запоріжжя
161 Запорізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №101 Запорізької міської ради Запорізької області Запорізька Запоріжжя
162 Запорізький навчально-виховний комплекс №67 Запорізька Запоріжжя
163 Програма малих стипендій з вивчення англійської мови «English Access Microscholarship Program» Запорізька Запоріжжя
164 Кушугумський навчально-виховний комплекс "школа І-ІІІ ступенів-гімназія "Інтелект" Запорізька Кушугум
165 Мелітопольська гімназія № 9 Мелітопольської міської ради Запорізької області Запорізька Мелітополь
166 Мелітопольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №13 Мелітопольської міської ради Запорізька Мелітополь
167 Мелітопольська загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів № 4 Мелітопольської міської ради Запорізької області Запорізька Мелітополь
168 Мелітопольська спеціалізована школа I-III ступенів Запорізька Мелітополь
169 Омельницька філія імені академіка М.А.Доллежаля КЗ "НВК "Основа" Преображенської сільської ради Запорізька Омельник
170 Комунальний заклад "Навчально-виховний комплекс "Основа" Преображенської сільської ради Оріхівського району Запорізька Преображенка
171 Опорний навчальний заклад Приазовська спеціалізована школа I-III ступенів "Азимут" Запорізька Приазовське
172 Токмацька загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів № 6 Токмацької міської ради Запорізької області Запорізька Токмак
173 Чорноземненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Якимівської селищної ради Запорізька Чорноземне
174 Запорізька гімназія №50 Запорізької міської ради Запорізької області Запорізька Запоріжжя
175 Запорізька спеціалізована школа І – ІІІ ступенів № 59 з поглибленим вивченням англійської мови Запорізька Запоріжжя
176 Бердянська спеціалізовна школа І-ІІІ ступенів № 16 з поглибленим вивченням іноземних мов Бердянської міської ради Запорізької області Запорізька Бердянськ
177 Позашкільний навчальний заклад "Центр науково-технічної творчості молоді "Політ" Запорізької міської ради Запорізької області Запорізька Запоріжжя
178 КЗ "Дніпрорудненська спеціалізована школа I-III ступенів "Світоч" Василівської Районної Ради Запорізької області Запорізька Дніпрорудне
179 Джурівська загально освітня школа 1 - 3 ступенів Івано-Франківська Джурів
180 Болехівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 Івано-Франківська Болехів
181 Брошнів - Осадський ліцей Івано-Франківська Брошнів - Осада
182 Великокам'янський НВК "ЗОШ І-ІІІст. -- ДНЗ" Івано-Франківська Велика Кам'янка
183 Залуквянська загальноосвітня школа I-III ступенів імені І.Блажкевич Івано-Франківська Залуква
184 Коломийський навчально-виховний комплекс №9 "Школа-природничо-математичний ліцей" Івано-Франківська Коломия
185 Ліснохлібичинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Івано-Франківська Лісний Хлібичин
186 Міжрічанська ЗОШ І-ІІІ ступенів Івано-Франківська Міжріччя
187 Мостищанська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Калуської районної ради Івано-Франківська Мостище
188 Надвірнянська загальноосвітня школа I-III ступенів №1 Івано-Франківська Надвірна
189 Перехреснянська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів імені М.Вахнюка Івано-Франківська Перехресне
190 Пилипівський навчально-виховний комплекс "ЗОШ І-ІІ ст - ДНЗ" Івано-Франківська Пилипи
191 Підліська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Івано-Франківська Підлісся
192 Підмихайлівський НВК I-III ступенів Івано-Франківська Підмихайля
193 Старокутська ЗОШ І-ІІІ ст. Косівської РДА Івано-Франківської обл. Івано-Франківська Старі Кути
194 Тисівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Івано-Франківська Тисів
195 Яблунівська ЗОШ І-ІІІ ст Івано-Франківська Яблунів
196 Яворівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Івано-Франківська Яворів
197 Болехівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 Івано-Франківська Болехів
198 Коломийська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1 імені Василя Стефаника Івано-Франківська Коломия
199 Мишинська ЗОШ I-II ступенів Івано-Франківська Мишин
200 Коломийська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 імені Т.Г.Шевченка Коломийської міської ради Івано-Франківська Коломия
201 Опорний навчальний заклад - Обертинська ЗОШ І-ІІІ ступенів Івано-Франківська Обертин
202 Білоцерківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів 9 з поглибленим вивчення іноземних мов Білоцерківської міської ради Київської области Київська Біла Церква
203 Васильківський навчально-виховний комплекс "ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ " № 4 Київська Васильків
204 Тетіївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 Тетіївської районної ради Київської області Київська Тетіїв
205 Фастівський НВК "Ліцей інформаційних технологій - Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №9 Київська Фастів
206 Вишнівська загальноосвітня школа I-III ст. №3 Київська Вишневе
207 ОЗНЗ Кагарлицька ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Київська Кагарлик
208 Білоцерківський колегіум Білоцерківської міської ради Київської області Київська Біла Церква
209 Броварська спеціалізована школа I-III ступенів №5 Київська Бровари
210 Сквирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 Київська Сквира
211 Таращанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Таращанської районної ради Київської області Київська Тараща
212 Таращанський навчально-виховний комплекс "Гімназія "Ерудит" - ЗОШ І ступеня" Київська Тараща
213 ДП «Дитячий оздоровчий табір санаторного типу «Ювілейний» Київська Баришівка
214 Березанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Київська Березань
215 Богуславська спеціалізована школа №1 - загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів Київська Богуслав
216 Бориспільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 Бориспільської міської ради Київської області Київська Бориспіль
217 Бородянська спеціалізована школа – загальноосвітній заклад І-ІІІ ступенів №1 з поглибленим вивченням окремих предметів. Київська Бородянка
218 Володимирівська загальноосвітня школа I-IIIступенів Київська Володимирівка
219 Волошинівський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дитячий садок" імені Героя України Руслана Лужевського Київська Волошинівка
220 Гейсиська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Ставищенської районної ради Київської області Київська Гейсиха
221 Опорний загальноосвітній навчальний заклад Загальцівське НВО "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дитячий садок" Київська Загальці
222 Калинівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Київська Калинівка
223 Калиновецька загальноосвітня школа І-ІІІступенів Київська Калинове
224 Малокаратульське НВО "ЗОШ І-ІІ ст. - ДНЗ" Київська Мала Каратуль
225 Музичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів Київська Музичі
226 Пісківська гуманітарна гімназія Київська Пісківка
227 Пісківське навчально-виховне об'єднання "спеціалізована школа I-III ступенів - загальноосвітня школа I-III ступенів - дитячий садок" Київська Пісківка
228 Опорний навчальний заклад Прибірське навчально виховне об"єднання Київська Прибірськ
229 Салиська загальноосвітня І-ІІІ ступенів Київська Салиха
230 Северинівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів -дошкільний навчальний заклад"" Київська Северинівка
231 Сквирський навчально -виховний комплекс " Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4"- дитячий садок" Київська Сквира
232 Тарасівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Києво-Святошинської районної державної адміністрації Київська Тарасівка
233 Комунальний заклад Фастівської міської ради "Фастівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2" Київська Фастів
234 Опорний загальноосвітній навчальний заклад "Червонослобідська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" Київська Червона Слобода
235 Навчальний опорний заклад Путрівський навчально-виховний комплекс "гімназія - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Васильківської районної ради Київської області Київська Путрівка
236 Спеціалізований загальноосвітній навчальний заклад "Британіка скул" Київська Віта Поштова
237 Гореницька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Київська Гореничі
238 Васильківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 Київська Васильків
239 Вишгородська спеціалізована школа "Сузір"я" Київська Вишгород
240 Данилівська загальноосвітня школа I-III ступенів Київська Данилівка
241 Іванківський районний ліцей Київська Іванків
242 Комунальний заклад "Боківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Долинської районної ради" Кіровоградська Бокове
243 Бутівський навчально-виховний заклад "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад" Кіровоградська Бутівське
244 Глодоська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Кіровоградська Глодоси
245 Комунальний заклад" Навчально-виховне об`єднання №6,Спеціалізована загальноосвітня школа I-III ступенів, Центр естетичного виховання " Натхнення"Кіровоградської міської ради Кіровоградської о Кіровоградська Кропивницький
246 Новомиргородська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Кіровоградська Новомиргород
247 Новомиргородська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 Кіровоградська Новомиргород
248 Навчально-виховний комплекс "Гімназія-загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4" Кіровоградська Світловодськ
249 Навчально-виховний комплекс Кіровоградський Колегіум Кіровоградська Кропивницький
250 Навчально-виховний комплекс "Знам`янська загальноосвітня школа I-III ступенів № 3-гімназія" Кіровоградська Знам"янка
251 Івано-Благодатненський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Кіровоградської РДА Кіровоградська Івано-Благодатне
252 Благовіщенський навчально-виховний комплекс №1 "Гімназія-загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад "Сонечко" Кіровоградська Благовіщенське
253 Благовіщенський навчально-виховний комплекс №2 "Згальноосвітня школа І-ІІІ ступенів дошкільний навчальний заклад "Дивоцвіт" Благовіщенської районної ради Кіровоградська Благовіщенське (Ульяновка)
254 Комунальний заклад Голубієвицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Компаніївської селищної ради Кіровоградської області Кіровоградська Голубієвичі
255 КЗ "Інгульське НВО" Кіровоградська Інгульське
256 Луполівська загальноосвітня школа I-III ступенів Благовіщенської районної ради Кіровоградська Луполове
257 Маловисківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 Кіровоградська Мала Виска
258 Маловисківська загальноосвітня школа №3 І-ІІІ ступенів Маловисківської міської ради Кіровоградської області Кіровоградська Мала Виска
259 Філія "загальноовітня школа №3 "Новоукраїнської загальноосвітньої школи №6 Кіровоградська Новоукраїнка
260 КЗ "Олександрівське НВО №1" Олександрівська ЗШ І-ІІІ ст №1 Кіровоградська Олександрівка
261 Помічнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Кіровоградська Помічна
262 Цукрозаводський НВК "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – Центр художньо-естетичної творчості учнівської молоді" Кіровоградська Приютівка
263 Хмелівське навчально-виховне об'днання Маловисківської районноїради Кіровоградської області Кіровоградська Хмельове
264 Червонокостянтинівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Кіровоградська Червонокостянтинівка
265 Добровеличківський НВК "ЗШ І-ІІІ ст. №2-гімназія" Кіровоградська Добровеличківка
266 Головківський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Кіровоградська Головківка
267 Навчально-виховний комплекс "Олександрійський колегіум - спеціалізована школа" Кіровоградська Олександрія
268 Красноріченська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Кремінської районної ради Луганської області Луганська Красноріченське
269 Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №10 Рубіжанської міської ради Луганської області Луганська Рубіжне
270 Попаснянська багатопрофільна гімназія № 25 Попаснянського району Луганська Попасна
271 Попаснянська гімназія № 20 Попаснянської районної ради Луганської області Луганська Попасна
272 Попаснянська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів №21 Луганська Попасна
273 Попаснянська ЗОШ І-ІІІ ст №24 Луганська Попасна
274 Біловодська гімназія Луганська Біловодськ
275 Комунальний заклад "Вільхівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Станично - Луганського району Луганської області" Луганська Вільхове
276 Врубівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Луганська Врубівка
277 Золотівська багатопрофільна гімназія Попаснянської районної ради Луганської області Луганська Золоте
278 Кремінська ЗОШ№2 Луганська Кремінна
279 Кремінська школа-гімназія Кремінської районної ради Луганської області Луганська Кремінна
280 Міловська гімназія Луганська Мілове
281 Петропавлівська Загальноосвітня школа №1 Станично-Луганського району Луганська Петропавлівка
282 Підгорівська ЗОШ І-ІІІ ст. Луганська Підгорівка
283 Пісківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Луганська Піски
284 Комунальний заклад "Навчально-виховний комплекс Сватівська загальноосвітня школа І ст. - гімназія" ім. В.В. Сосюри Луганська Сватове
285 КЗ "Кіндрашівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" Луганська Станиця Луганська
286 Рубіжанська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №2 Луганська Рубіжне
287 Львівська правнича гімназія Львівська Львів
288 Навчально-виховний комплекс "Школа-гімназія святої Софії" Львівська Львів
289 Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім. І. Я. Франка м. Стрия Львівська Стрий
290 Навчально-виховний комплекс "СЗШ№2-гімназія" Львівська Трускавець
291 Середня загальноосвітня школа № 3 Львівська Трускавець
292 Навчально-виховний комплекс " Школа І ступеня - гімназія імені Андрея Шептицького міста Стрия" Львівська Стрий
293 Волицький навчально-виховний комплекс Львівська Волиця
294 Дрогобицький ліцей Львівська Дрогобич
295 Корналовицький НВК Львівська Корналовичі
296 Львівська академічна гімназія при НУ Львівська політехніка Львівська Львів
297 Львівська середня спеціалізована загальноосвітня школа №2 І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови Львівська Львів
298 Львівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів 69 Львівська Львів
299 НВК "Школа-садок І-ІІІ ступенів №38 м. Львова" Львівська Львів
300 Спеціалізована школа І-ІІІ ступеня "Креативна міжнародна дитяча школа (КМДШ)", Львів Львівська Львів
301 Миколаївська гімназія Миколаївської районної ради Львівської області Львівська Миколаїв
302 НВК "Середня загальноосвітня школа-ліцей" Львівська Моршин
303 Роздільська ЗОШ 1-3 ступенів Львівська Розділ
304 Рудниківський навчально-виховний комплекс Львівська Рудники
305 Сокальська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 Львівська Сокаль
306 Сокальська спеціалізована школа I-III ступенів №3 Львівська Сокаль
307 Стрийська загальноосвітня школа I- III ступенів №6 Стрийської міської ради Львівської області Львівська Стрий
308 Червоноградський навчально-виховний комплекс "Спеціалізована школа I-II ст. -колегiум" № 3 Львівська Червоноград
309 Дрогобицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 Львівська Дрогобич
310 НВК "Школа-гімназія "Галицька" Львівська Львів
311 Середня загальноосвітня школа №98 Львівська Львів
312 Навчально-виховний комплекс "Середня загальноосвітня школа-ліцей" с. Козьови при ЛНУ ім. І. Франка Львівська Козьова
313 Гімназія біотехнологій №177 м. Київ Київ
314 Гімназія НПУ імені М.П.Драгоманова м. Київ Київ
315 Київська інженерна гімназія м. Київ Київ
316 Приватний навчальний заклад "Навчально-виховний комплекс "Гуманітарна гімназія "Гармонія" м. Київ Київ
317 Спеціалізована школа I-III ст. №41 ім.З.К.Слюсаренка з поглибленим вивченням англійської мови Шевченківського району міста Києва м. Київ Київ
318 Спеціалізована школа №173 м. Київ Київ
319 Гімназія №19 "Межигірська" м. Київ Київ
320 Гімназія №315 з поглибленим вивченням іноземних мов м. Київ Київ
321 Гімназія №59 імені О. М. Бойченка міста Києва м. Київ Київ
322 Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів "Середня загальноосвітня школа №68" м. Київ Київ
323 Середня загальноосвітня школа I-III ступенів № 258 м. Київ Київ
324 Скандинавська гімназія м. Київ Київ
325 Спеціалізована школа №106 з поглибленим вивченням англійської мови м. Київ Київ
326 Спеціалізована школа №118 "Всесвіт" з поглибленим вивченням європейських мов м. Київ Київ
327 Український гуманітарний ліцей КНУ ім. Тараса Шевченка м. Київ Київ
328 Школа І-ІІІ ст.№134 ім.Ю.О.Гагаріна Печерського району м. Києва м. Київ Київ
329 Школа І-ІІІ ступенів № 309 м. Київ Київ
330 Школа І-ІІІ ступенів №29 Оболонського району м.Києва м. Київ Київ
331 Школа I-III ступенів №231 Оболонського району м.Києва м. Київ Київ
332 Навчально-виховний комплекс № 167 з поглибленим вивченням німецької мови (спеціалізована школа І ступеня - гімназія) м. Києва м. Київ Київ
333 Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням іноземних мов №112 Т. Шевченка міста Києва м. Київ Київ
334 Навчально-виховний комплекс "Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів - ліцей" №20 м. Київ Київ
335 Веснянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Миколаївська Весняне
336 Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №54 Миколаївської міської ради Миколаївської області Миколаївська Миколаїв
337 Миколаївська загальноосвітня школа I - III ступенів № 45 Миколаївська Миколаїв
338 Миколаївський Муніципальний колегіум ім. В.Д. Чайки Миколаївська Миколаїв
339 Рибаківська загальноосвітня школа I-III ступенів Миколаївська Рибаківка
340 Миколаївська гімназія №2 Миколаївська Миколаїв
341 Южноукраїнська гімназія №1 Южноукраїнської міської ради Миколаївської області Миколаївська Южноукраїнськ
342 Гімназія селища Братське Миколаївська Братське
343 Вознесенська загальноосвітня школа I-III ступеня №5 Вознесенської міської ради Миколаївської області Миколаївська Вознесенськ
344 Зеленоярська загальноосвітня школа I-III ступенів Миколаївська Зелений Яр
345 Знам'янська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Миколаївська Знам'янка
346 Кривобалківська ЗОШ 1-3 ступенів Миколаївська Крива Балка
347 Кримківська ордена "Знак Пошани" ЗОШ І-ІІІ ст. імені "Партизанської іскри" Миколаївська Кримка
348 Куцурубська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Т.Г. Шевченка Миколаївська Куцуруб
349 Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 64 Миколаївська Миколаїв
350 Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 30 Миколаївської міської ради Миколаївської області Миколаївська Миколаїв
351 Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №26 Миколаївської міської ради Миколаївської області Миколаївська Миколаїв
352 Миколаївська загальноосвітня школа I-III ступенів № 6 Миколаївська Миколаїв
353 Новокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ст. Миколаївська Новокостянтинівка
354 Новоолександрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Єланецької районної ради Миколаївська Новоолександрівка
355 Олександрівська ЗОШ І - ІІІ ступенів ім.. Т.Г. Шевченка Миколаївська Олександрівка
356 Павлівський навчально-виховний комплекс Миколаївська Павлівка
357 ЗОШ І-ІІІ ступенів №16 ім. Героя Радянського Союзу Я. М. Лобова Миколаївська Первомайськ
358 Первомайська загальноосвітня школа І-ІІІст №9 Первомайської міської ради Миколаївської області Миколаївська Первомайськ
359 Степівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Миколаївська Степове
360 Миколаївська гімназія №4 Миколаївська Миколаїв
361 Веселинівська гуманітарна гімназія імені Б.М.Мозолевського Веселинівської селищної ради Миколаївська Веселинове
362 Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №60 Миколаївська Миколаїв
363 Миколаївьска гімназія №41 Миколаївська Миколаїв
364 Первомайська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №12 Первомайської міської ради Миколаївської області Миколаївська Первомайськ
365 Вознесенська гімназія №1 Вознесенської міської ради Миколаївська Вознесенськ
366 Петровірівський НВК "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Одеська Петровірівка
367 Навчально-виховний комплекс Одеська приватна гімназія «Мрія» Одеська Одеса
368 Одеська гімназія №8 Одеська Одеса
369 Випаснянська загальноосвітня школа І-ІІ ступеня Одеська Випасне
370 Молозька загальноосвітня школа I-III ступенів Одеська Молога
371 Одеська спеціалізована школа № 17 І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови Одеської міської ради Одеської області Одеська Одеса
372 Одеський навчально-виховний комплекс «Гімназія № 7 – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови» Одеської міської ради Одеської області Одеська Одеса
373 Олексіївський НВК "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад" Миколаївського району Одеської області Одеська Олексіївка
374 Троїцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Одеська Троїцьке
375 Одеська гімназія №4 Одеської міської ради Одеської області Одеська Одеса
376 Одеський навчально-виховний комплекс №84 "Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленним вивченням іноземних мов -загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Одеська Одеса
377 Кілійський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І - ІІІ ст. №3 - ліцей" Одеська Кілія
378 Котелевська гімназія №1 імені С.А. Ковпака Полтавська Котельва
379 Лубенська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №6 Лубенської міської ради Полтавської області Полтавська Лубни
380 Миргородська ЗОШ І-ІІІ ст. №9 ім. І.А. Зубковського Полтавська Миргород
381 Розсошенська гімназія Полтавської районної ради Полтавської області Полтавська Розсошенці
382 Гадяцька гімназія імені Олени Пчілки Гадяцької міської ради Полтавської області Полтавська Гадяч
383 Опорний заклад "Білицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Кобеляцької районної ради Полтавської області" Полтавська Білики
384 Новогалещинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Козельщинської районної ради Полтавської області Полтавська Нова Галещина
385 Плосківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. Полтавська Плоске
386 Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів №26 Полтавської області міської ради Полтавської області. Полтавська Полтава
387 Полтавська гімназія №6 Полтавська Полтава
388 Римарівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Полтавська Римарівка
389 Розсошенська гімназія Полтавська Розсошенці
390 Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 з поглибленим вивченням англійської мови Полтавська Горішні Плавні
391 Комунальний заклад "Полтавська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 3 Полтавської міської ради Полтавської області" Полтавська Полтава
392 Потічанський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-дитячий садок" Полтавська Потічок
393 Клеванський навчально-виховний комплекс "школа-ліцей" Рівненської районної ради Рівненської області Рівненська Клевань
394 Сарненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 Рівненська Сарни
395 Тучинська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. Гощанського р-ну Рівненської обл. Рівненська Тучин
396 Березнівський навчально-виховний комплекс "Економіко-гуманітарний ліцей – загальноосвітня школа I-IIступенів" Рівненська Березне
397 Дубровицький НВК "Ліцей - школа" Рівненська Дубровиця
398 Заболоттівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Рівненська Заболоття
399 Котівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Рівненська Нова Українкам
400 Біленський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ" Рівненська Біле
401 Кмунальний Заклад «Бугринський навчально-виховний комплекс: дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – агротехнічний ліцей» Рівненська Бугрин
402 Великоцепцевицька ЗОШ 1-3 ступенів Рівненська Великі Цепцевичі
403 Вовковиївська загальноосвітння школа 1-3 стрпенів Рівненська Вовковиї
404 Дубенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Рівненська Дубно
405 Дубровицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Рівненська Дубровиця
406 Здолбунівська загальноосвітня школа I-III ступенів №5 Здолбунівської районної ради Рівненська Здолбунів
407 Здолбунівська загальноосвітня школа I-III ступенів №5 Здолбунівської районної ради Рівненська Здолбунів
408 Опорний заклад "Крупецька загальноосвітня школа I-III ступенів Крупецької сільської ради Радивилівського району Рівненської області" Рівненська Крупець
409 Любахівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Володимирецької районної ради Рівненської області Рівненська Любахи
410 Моквинський навчально-виховний комплекс "Гімназія - ЗОШ І ступеня" Рівненська Моквин
411 Новокорецька загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Рівненська Новий Корець
412 Орв'яницький навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад" Рівненська Орв'яниця
413 Острозький НВК "Школа І-ІІІ ступенів - гімназія" Рівненська Острог
414 Підзамчівська загальноосвітня школа I-III ступенів Рівненська Підзамче
415 Опорний заклад "Степанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" Сарненської районної ради Рівненська Степань
416 Опорний заклад "Шпанівський НВК "школа-сад" Рівненська Шпанів
417 Костопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 Рівненська Костопіль
418 Рівненська класична гімназія "Престиж" Рівненська Рівне
419 Берестівський НВК ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ Рівненська Берестя
420 Колоденська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Рівненська Колоденка
421 Мочулищенський навчально-виховний комплекс Рівненська Мочулище
422 Рівненська спеціалізована школа №15 Рівненська Рівне
423 Чудельська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Рівненська Чудель
424 Шепетинська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Рівненська Шепетин
425 Костопільський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І ступеня-гімназія ім. Т.Г.Шевченка" Рівненська Костопіль
426 Костопільський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І ступеня-гімназія ім. Т.Г.Шевченка" Рівненська Костопіль
427 Здолбунівська гімназія Здолбунівської районної ради Рівненської області Рівненська Здолбунів
428 Рівненська спеціалізована школа I -III ст #15 Рівненська Рівне
429 Боромлянський навчально-виховний комплекс: "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Тростянецької районної ради Сумська Боромля
430 Краснопільська ЗОШ І-ІІІ ступенів Краснопільської районної ради Сумської області Сумська Краснопілля
431 Охтирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Сумська Охтирка
432 Охтирська загальноосвітня школа I-III ступенів №4 імені Остапа Вишні Сумська Охтирка
433 Роменська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5 Роменської міської ради Сумської області Сумська Ромни
434 Роменська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 ім.П.І.Калнишевського Роменської міської ради Сумська Ромни
435 Самотоївська загальноосвтня школа І-ІІІ ступенів Краснопільської районної ради Сумської області Сумська Самотоївка
436 Слобідський НВК: загальноосвітня школа I-III ступенів; дошкільний навчальний заклад Слобідської сільської ради Буринського району Сумської області Сумська Слобода
437 Тростянецька спеціалізована школа І - ІІІ ступенів №1 Тростянецької районної ради сумської області Сумська Тростянець
438 Комунальна організація ( установа, заклад) "Шосткинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1 Шосткинської міської ради Сумської області" Сумська Шостка
439 Грунська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Героя Радянського Союзу А. М. Діхтяренка Сумська Грунь
440 Тростянецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів # 5 Тростянецької міської ради Сумська Тростянець
441 Тростянецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3 Сумська Тростянець
442 Бездрицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Бездрицької сільської ради Сумського району Сумської області Сумська Бездрик
443 Білківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Тростянецької районної ради Сумської області Сумська Білка
444 Великобобрицька зош І - ІІІ ст Сумська Великий Бобрик
445 Заводська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Кириківської селищної ради Великописарівського району Сумська Кириківка
446 Конотопська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 10 Сумська Конотоп
447 Конотопська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3 Сумська Конотоп
448 Конотопськая гімназія Конотопської міської ради Сумська Конотоп
449 Конотопська спеціалізована школа ІІ-ІІІ ст. №2 Сумська Конотоп
450 Куземинська загальнооосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Героя Радянського Союзу В.Д.Шаренка Грунської сільської ради Сумська Куземин
451 Охтирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 Сумська м.Охтирка
452 Лебединська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №7 Сумська Місто Лебедин
453 Охтирська загальноосвітня школа I-III ступенів №1 Охтирської міської ради Сумська Охтирка
454 Северинівська загальноосвітня школа I-II ступенів Миколаївської сільської ради Сумського району Сумської області Сумська Северинівка
455 Комунальна установа Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 імені Героя України Олександра Аніщенка Сумської міської ради Сумська Суми
456 Комунальна установа Сумська спеціалізована школа І ступеня №30 "Унікум" Сумської міської ради Сумська Суми
457 КУ Сумська загальноосвітня школа I-III ступенів № 20, м.Суми, Сумської області Сумська Суми
458 Тростянецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №2 Тростянецької міської ради Сумська Тростянець
459 Охтирська гімназія Охтирської міської ради Сумської облкасті Сумська Охтирка
460 Жизномирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Тернопільська Жизномир
461 Гімназія "Гармонія" - відокремлений структурний підрозділ Галицького коледжу імені В'ячеслава Чорновола Тернопільська Тернопіль
462 Тернопільська спеціалізована школа I-III ступенів №5 з поглибленим вивченням іноземних мов Тернопільської міської ради в Тернопільській області Тернопільська Тернопіль
463 Збаразька загальноосвітня школа I-III ступенів №2 імені Івана Франка Тернопільська Збараж
464 Скала-Подільський навчально-виховний комплекс «загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад" Тернопільська Скала-Подільська
465 Бережанська загальноосвітня школа І-ІІІ ст № 2 Тернопільська Бережани
466 Бережанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Тернопільська Бережани
467 Збаразька загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№3 імені Михальського Тараса Романовича Тернопільська Збараж
468 Збаразька загальноосвітня школа I-III ступенів№ 1 Тернопільська Збараж
469 Козівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1 Тернопільська Козова
470 Згальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 м. Копичинець Гусятинського району Тернопільської області Тернопільська Копичинці
471 Кременецький ліцей імені У. Самчука Тернопільська Кременець
472 ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Мильного Зборівського району Тернопільської області Тернопільська Мильне
473 Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №19 Тернопільська Тернопіль
474 Навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 - гімназія" міста Хоростків Тернопільська Хоростків
475 Стрілковецький навчально-виховний комплекс "Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Тернопільська Стрілківці
476 Вишнівецька комунальна ЗОШ І-ІІІ ступенів Вишнівецької ОТГ Тернопільська Вишнівець
477 Навчально Виховний Комплекс "загальноосвітня школа І - ІІІ ст. №2 - Дошкільний Навчальний Заклад" м. Хоростків Тернопільська Хоростків
478 Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №3 з поглибленим вивченням іноземних мов Тернопільської міської ради Тернопільська Тернопіль
479 Березівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Харківської районної ради Харківської області Харківська Березівка
480 Зміївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Зміївської районної ради Харківської області Харківська Зміїв
481 Липкуватівський навчально-виховний комплекс (загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів- дошкільний навчальний заклад) Нововодолазької районної ради Харківської області Харківська Липкуватівка
482 Охоченська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Нововодолазької районної ради Харківської області Харківська Охоче
483 Комінтернівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Харківська Слобожанське
484 Харківська загальноосвітня школа і-ІІІ ступенів № 91 Харківська Харків
485 Харківський технологічний ліцей №9 Харківська Харків
486 Чугуївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Чугуївської міської ради Харківської області Харківська Чугуїв
487 Яковлівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Харківської районної ради Харківсткої області Харківська Яковлівка
488 Харківська спеціаліалізована школа №73 Харківська Харьков
489 Донецька ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 Балаклійської районної ради Харківської області Харківська Донець
490 Нововодолазький навчально-виховний комплекс Харківська Нова Водолага
491 Балаклійська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Балаклійської районної ради Харківської області Харківська Балаклія
492 Балаклійський ліцей Балаклійської районної державної адміністрації Харківської області Харківська Балаклія
493 Балаклійський навчально-виховний комплекс "загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Харківська Балаклія
494 Бугаївський навчально-виховний комплекс Ізюмської районної ради Харківської області Харківська Бугаївка
495 Донецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 Балаклійської районної ради Харківської області Харківська Донець
496 Золочівська загальноосвітня школа I-III ступеныв №3 Харківська Золочiв
497 Красноградська гімназія "Гранд" Красноградської районної державної адміністрації Харківської області Харківська Красноград
498 Піщанський навчально-виховний комплекс(загальоосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад) Харківська Красноград
499 Краснопавлівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Лозівської районної ради Харківської області Харківська Краснопавлівка
500 Куп’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Куп’янської міської ради Харківської області Харківська Куп'янськ
501 П'ятигірська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Балаклійської районної ради Харківської області Харківська П'ятигірське
502 Первомайська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5 Первомайської міської ради Харківської області Харківська Первомайський
503 Савинський навчально-виховний комплекс «загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Балаклійської районної ради Харківської області Харківська Савинці
504 Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 125 Харківської міської ради Харківської області Харківська Харків
505 Харківський приватний навчально-виховний комплекс "Гімназія ОЧАГ" Харківська Харків
506 Харківський технічний ліцей №173 Харківської міської ради Харківської області Харківська Харків
507 Чугуївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7 Чугуївської міської ради Харківської області Харківська Чугуїв
508 Чугуївський навчально - виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - гімназія №5 Чугуївської міської ради Харківської області" Харківська Чугуїв
509 Красноградська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 ім.О.І Копиленка Красноградської районної державної адміністрації Харківської області Харківська Красноград
510 Чугуївський навчально-виховний комплекс «Дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» № 8 Чугуївської міської ради Харківської області Харківська Чугуїв
511 Чугуївський навчально-виховний комплекс № 6 імені тричі Героя Радянського Союзу І. М. Кожедуба Чугуївської міської ради Харківської області Харківська Чугуїв
512 Білозерська багатопрофільна гімназія імені О.Я.Печерського Білозерської районної ради Херсонської області Херсонська Білозерка
513 Комунальний вищий навчальний заклад "Бериславський педагогічний коледж імені В.Ф.Беньковського"Херсонської обласної ради Херсонська Берислав
514 Високопільська спеціалізована школа - інтернат II- III ступенів "Обдарованість" Херсонської обласної ради Херсонська Високопілля
515 Каховський навчально - виховний комплекс "Гімназія - спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов" Каховської міської ради Херсонської області Херсонська м.Каховка
516 Скадовська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 Херсонська Скадовськ
517 Херсонська гімназія №3 Херсонська Херсон
518 Опорний заклад - навчально-виховний комплекс Асканія-Нова - гімназія Херсонська Асканія-Нова
519 Бериславська загальноосвітня школа I - III ст. №1 Херсонська Берислав
520 Борозенський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Херсонська Борозенське
521 Комунальний заклад "Великолепетиський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів" Херсонська Велика Лепетиха
522 КЗ "Високопільська ЗОШ І-ІІІ ступенів" Херсонська Високопілля
523 Навчально-виховний комплекс: "Гімназія - спеціалізована школа І ступеню з поглибленим вивченням іноземних мов" Генічеської районної ради Херсонської області Херсонська Генічеськ
524 Дудчанське загальноосвітнє об'єднання "дитячий садок-школа І-ІІІ ступенів-позашкільний заклад" Херсонська Дудчани
525 Навчально-виховний комплекс: "Гімназія - спеціалізована школа І ступеню з поглибленим вивченням іноземних мов" Генічеської районної ради Херсонської області Херсонська Мала Лепетиха
526 Новокаховський техніко-економічний ліцей Херсонська Нова Каховка
527 Новотроїцький навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - гімназія" Новотроїцької районної ради Херсонська область Херсонська Новотроїцьке
528 Опорний заклад Скадовський навчально-виховний комплекс "Академічна гімназія" Херсонська Скадовськ
529 Скадовська спеціалізована загальноосвітня школа "Академія творчості" Херсонська Скадовськ
530 Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 Новокаховської міської ради Херсонської області Херсонська Таврійськ
531 Навчально-естетичний комплекс "Художня школа" м.Херсона Херсонська Херсон
532 Херсонська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 32 Херсонської міської ради Херсонська Херсон
533 ОЗНВК "Чаплинська школа-гімназія" Херсонська Чаплинка
534 Гвардійський НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, гімназія» Хмельницька Гвардійське
535 Деражнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №3 імені Героя України Івана Зубкова Хмельницька Деражня
536 Новоселицька ЗОШ І-ІІІ ступенів Хмельницька Новоселиця
537 Полонський НВК № 2 "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7 - дошкільний навчальний заклад" Хмельницька Полонне
538 Навчально-виховний компелекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, гімназія" Хмельницька Славута
539 Ярмолинецький навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 і гімназія" Хмельницька Ярмолинці
540 Крупецький навчально-виховний комплекс "дошкільний навчальний заклад- середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" Хмельницька Крупець
541 Бальковецький НВК Хмельницька Бальківці
542 Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 Хмельницька Городок
543 Деражнянська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів №1 Хмельницька Деражня
544 Миньковецький навчально-виховний комплекс "дошкільний навчальний заклад - середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" Славутської районної ради Хмельницької області Хмельницька Миньківці
545 Полонська гімназія Хмельницька Полонне
546 Полонська загальноосвітня школа I-III ступенів Хмельницька Полонне
547 Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 м. Славута Хмельницька Славута
548 Культурно-просвітницький центр "Освітнє крило" Хмельницька Славута
549 Славутський навчально-виховний комплекс "Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів, ліцей "Успіх" Хмельницька Славута
550 Старокривинський навчально-виховний комплекс "дошкільний навчальний заклад - школа І-ІІІ ступенів Хмельницька Старий Кривин
551 Технологічний багатопрофільний ліцей ім.Артема Мазура Хмельницька Хмельницький
552 Хмельницька середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №24 Хмельницька Хмельницький
553 Шепетівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - гімназія" Хмельницької області Хмельницька Шепетівка
554 Ізяславський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2, ліцей" імені Олександра Кушнірука Хмельницька Ізяслав
555 Летичівський НВК№2 "ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія" Хмельницька Летичів
556 Березняківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Черкаська Березняки
557 Кобринівський навчально-виховний комплекс "дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" Черкаська Кобринове
558 Маньківський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - гімназія" Маньківської районної ради Черкаської області Черкаська Маньківка
559 Черкаська гімназія №9 ім. О.М.Луценка Черкаська Черкаси
560 Смілянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Черкаська Сміла
561 Черкаська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів ім. М.К.Путейка №27 Черкаська Черкаси
562 Городищенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 імені С.С.Гулака-Артемовського Городищенської районної ради Черкаської області Черкаська Городище
563 Корсунь-Шевченківська гімназія Корсунь-Шевченківської районної ради Черкаська Корсунь-Шевченківський
564 Черкаська гімназія №9 Черкаська Черкаси
565 Бузівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Черкаська Бузівка
566 Навчально-виховний комплекс "Ліцей - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів "Лідер" Смілянської міської ради Черкаської області Черкаська Сміла
567 Український аграрний ліцей Черкаська Умань
568 Червонослобідська ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів Черкаська Червона Слобода
569 Черкаська загальноосвітня школа I -III ступенів №30 Черкаської міської ради Черкаської області ради Черкаська Черкаси
570 Жашківська спеціалізована школа №1 з поглибленим вивченням окремих предметів Черкаська Жашків
571 Канівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №6 з поглибленим вивченням іноземних мов Канівської міської ради Черкаської області Черкаська Канів
572 Опорний заклад загальної середньої освіти "Монастирищенська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №5" Монастирищенської районної ради Черкаської області Черкаська Монастирище
573 Перша міська гімназія м. Черкас Черкаська Черкаси
574 Черкаська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 17 Черкаської міської ради Черкаська Черкаси
575 НВК "Уманська міська гімназія - школа естетичного виховання" Черкаська Умань
576 Черкаський гуманітарно-правовий ліцей Черкаська Черкаси
577 НВК "Уманська міська гімназія - школа естетичного виховання" Черкаська Умань
578 Черкаська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3 Черкаської міської ради Черкаської області Черкаська Черкаси
579 Корсунь-Шевченківська загальноосвітня спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №5 з поглибленим вивченням іноземних мов імені Героя Радянського Союзу М.С. Дяченка Черкаська Корсунь-Шевченківський
580 Бабинська Середня Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Чернівецька Бабин
581 Підзахаричівський НВК "Перлина Гуцульщини" Чернівецька Підзахаричі
582 Чернівецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №31 Чернівецька Чернівці
583 Долішньошепітський навчально-виховний комплекс Чернівецька Долішній Шепіт
584 Глибоцька гімназія Чернівецька Глибока
585 Драчинецький опорний заклад загальної середньої освіти I-III ступенів Чернівецька Драчинці
586 Сторожинецька районна гiмназiя Чернівецька Сторожинець
587 Спеціалізована школа І-ІІІ ступеів № 22, міста Чернівців Чернівецька Чернівці
588 Чернівецька гімназія №2 Чернівецька Чернівці
589 Чернівецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №11 Чернівецької міської ради Чернівецька Чернівці
590 Чернівецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №39 Чернівецька Чернівці
591 Чернівецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів технологічного профілю № 33 Чернівецька Чернівці
592 Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів села Вашківці Чернівецька Вашківці
593 Середня загальноосвітня школа І-ІІ ступенів села Мошанець Чернівецька Мошанець
594 Йорданештська ЗОШ №2 І-ІІ ступенів Чернівецька Йорданешти
595 Ічнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 Ічнянської районної ради Чернігівської області Чернігівська Ічня
596 Прилуцька гімназія № 1 імені Георгія Вороного Прилуцької міської ради Чернігівської області Чернігівська Місто Прилуки
597 Центр творчості дітей та юнацтва Чернігівська Прилуки
598 Комунальний позашкільний навчальний заклад «Центр національно-патріотичного виховання, туризму та краєзнавства учнівської молоді» Управління освіти і науки Чернігівської обласної державної адміністрації Чернігівська Чернігів
599 Бахмацька ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Чернігівська Бахмач
600 Вертіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені М.П.Кирпоноса Чернігівська Вертіївка
601 Чернігівський обласний педагогічний ліцей для обдарованої сільської молоді Чернігівська Чернігів
602 Бахмацька ЗОШ І-ІІІ ст.№5 Чернігівська Бахмач
603 Березнянська ЗОШ І-ІІІ ступенів Чернігівська Березна
604 Білейківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Козелецької районної ради Чернігівської області Чернігівська Білейки
605 Куликвська ЗОШ І-ІІІ ступенів Чернігівська Куликівка
606 Линовицька ЗОШ І-ІІІ ступенів Чернігівська Линовиця
607 Комунальний заклад Михайло-Коцюбинська гімназія Михайло-Коцюбинської селищної ради Чернігівського району Чернігівської області Чернігівська Михайло-Коцюбинське
608 Покровська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Менської районної ради Чернігівської області Чернігівська Покровське
609 Сосницька гімназія ім. О.П. Довженка Чернігівська Сосниця
610 Загальноосвітній спеціалізований навчальний заклад І-ІІІ ступенів №1 з поглибленим вивченням іноземних мов Чернігівська Чернігів
611 Ічнянська гімназія імені Васильченка, Чернігівська обл Чернігівська Ічня