Протягом трьох місяців ми отримували анкети та креативні завдання від шкіл з усієї України, і сьогодні готові оголосити останні результати відбору шкіл до участі у проекті.

Усі вчителі відібраних шкіл пройдуть тренінг з організації та проведення мовних таборів від тренерів Британської Ради, English Fellows із Посольства США в Україні та вчителів-учасників проекту «Агенти змін».

Школи, які є у списку третьої хвилі фіналістів, автоматично потрапляють в «лист очікування». Школи з цього списку остаточно отримають статус GoCamp лише ПІСЛЯ підтвердження приїзду волонтера.

Станом на 3 березня в рамках третьої хвилі відбору до участі у GoCamp2017 було відібрано наступні школи:

1 Загальноосвітня школа  I-III ступенів села Студена Студена Вінницька
2 Загальноосвітня школа І –ІІІ ступенів с. Пнівне Пнівне Волинська
3 КЗ “Луцька ЗОШ№17” Луцік Волинська
4 Комунальний заклад “Нікопольська гімназія № 7 ІІ – ІІІ ступенів” Нікополь Дніпропетровська
5 Вищетарасівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Вищетарасівка Дніпропетровська
6 Синельниківська загальноосвітня школа I-III ступенів №1 Синельникове Дніпропетровська
7 Перещепинська загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів № 1 Перещепине Дніпропетровська
8 Комунатльний загальноосвітній навчально-виховний комплекс № 108 для дітей з малими та затихаючими формами туберкульозу Дніпро Дніпропетровська
9 Криворізька спеціалізована школа I-III ступенів № 74 Кривий Ріг Дніпропетровська
10 Навчально виховний комплекс 148 з поглибленим вивченням іноземних мов Дніпро Дніпропетровська
11 Білозерська загальноосвітня школа I-III ступенів №15 Добропільської міської ради Білозерське Донецька
12 Маріупольська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 42 Маріуполь Донецька
13 Новогродівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7 Новогродівка Донецька
14 Новодонецька ЗОШ І-ІІІ ст.№17 Новодонецьке Донецька
15 Гродівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Покровської райдержадміністрації смт Гродівка Донецька
16 Бахмутська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №7 Бахмутської міської ради Донецької області м. Бахмут Донецька
17 Малинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Малин Житомирська
18 Корнинський навчально – виховний комплекс “Загальноосвітня школа І ступеня-гімназія” Корнинської селищної ради Корнин Житомирська
19 Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів села Тур’я- Ремета село Тур’я- Ремета Закарпатська
20 Королівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Виноградівської районної ради Королево Закарпатська
21 Балабинський НВК “Престиж” Балабине Запорізька
22 Дніпрорудненьска загальноосвітня школа I-II ступенів Дніпрорудне Запорізька
23 Богородчанська ЗОШ І-ІІІ ст №1 Богородчани Івано-Франківська
24 Марковецький НВК”Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. – дошкільний виховний заклад” c.Марківці Івано-Франківська
25 Болехівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 м. Болехів Івано-Франківська
26 Загальноосвітня школа №5 імені Тараса Коломия Івано-Франківська
27 Білоцерківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів 9 з поглибленим вивчення іноземних мов Білоцерківської міської ради Київської области Біла Церква Київська
28 спеціалізована школа з поглибленим вивчення французької мови ім. К. Гапоненко № 110 Київ Київська
29 Білоцерківський колегіум Білоцерківської міської ради Київської області Біла Церква Київська
30 Баришівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Миколи Зерова Баришівка Київська
31 Володарська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 Володарка Київська
32 Приватний навчальний заклад “Навчально-виховний комплекс “Гуманітарна гімназія “Гармонія” місто Київ Київська
33 Навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа I-III ступеня – дитячий садок “Міцва-613” Місто Біла Церква Київська
34 Фастівський НВК “Ліцей інформаційних технологій – Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №9 Фастів Київська
35 Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів «Середня загальноосвітня школа №242» м. Київ Київська
36 спеціалізована школа №52 з поглибленим вивченням інформаційних технологій Київ Київська
37 Кагарлицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 м. Кагарлик Київська
38 Навчально – виховний комплекс “Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів – ліцей” №20 Київ Київська
39 БНВО “Перша Білоцерківська гімназія – школа І ступеня” Біла Церква Київська
40 гімназія НПУ імені М.П.Драгоманова Київ Київська
41 ліцей №144 ім. Г.Ващенка м.Києва Київ Київська
42 Глодоська загальноосвітня  школа І-ІІІ ступенів С.Глодоси Кіровоградська
43 НВК “Знам`янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3-гімназія” Знам’янка Кіровоградська
44 Новомиргородська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 Новомиргород Кіровоградська
45 Навчально-виховний комплекс “Перегонівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” Перегонівка Кіровоградська
46 Зибківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с. Зибкове Кіровоградська
47 Бутівський навчально-виховний заклад “загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад” Бутівське Кіровоградська
48 Біловодська ЗОШ І-ІІІ ступенів Біловодськ Луганська
49 Жовківська ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів м. Жовква Львівська
50 НВК ” Школа  І ступеня – гімназія “Гроно” Львів Львівська
51 Миколаївська загальноосвітня школа I – III ступенів № 45 Миколаїв Миколаївська
52 Рибаківська  загальноосвітня школа I-III ступенів с. Рибаківка Миколаївська
53 Снігурівська загальноосвітня школа I-III ступенів Снігурівської районної ради Миколаївської області м. Снігурівка Миколаївська
54 Миколаївська загальнооосвітня школа № 47 м. Миколаїв Миколаївська
55 Новополтавська ЗОШ І-ІІІ ступенів Новобузької районної ради Миколаївської області Новополтавка Миколаївська
56 Усатівський навчально-виховний комплекс “школа-гімназія” ім. П. Д. Вернидуба Усатове Одеська
57 Жовтневий навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” с. Петровірівка Одеська
58 Подільська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Поділ Полтавська
59 Гадяцька гімназія імені Олени Пчілки Гадяч Полтавська
60 Рівненська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів “Центр Надії”Рівненської міської ради Рівне Рівненська
61 Клеванський НВК “школа-ліцей” Клевань Рівненська
62 Тучинська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. Гощанського р-ну Рівненської обл. Тучин Рівненська
63 Костопільський НВК “ЗОШ 1ст.-гімназія ім. Т.Г.Шевченка” Костопіль Рівненська
64 Котівська загальноосвітня школа с.Нова Українка Рівненська
65 Рівненська загальноосвітня школа I-III ступенів №13 Рівненської міської ради Місто Рівне Рівненська
66 Квасилівський НВК “школа-ліцей” Квасилів Рівненська
67 Роменська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5 Роменської міської ради Сумської області м. Ромни Сумська
68 Самотоївська загальноосвтня школа І-ІІІ ступенів Краснопільської районної ради Сумської області Самотоївка Сумська
69 Тростянецька спеціалізована школа І – ІІІ ступенів №1 Тростянецької районної ради сумської області Тростянець Сумська
70 краснопільська ЗОШ І-ІІІ ступенів Краснопільської районної ради Сумської області Краснопілля Сумська
71 Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 3 Кролевецької районної ради Сумської області Кролевець Сумська
72 Охтирська загальноосвітня школа I-III ступенів №4 імені Остапа Вишні місто Охтирка Сумська
73 Охтирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Охтирка Сумська
74 Збаразька загальноосвітня школа I-III ступенів №2 імені Івана Франка Збараж Тернопільська
75 Теребовлянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Теребовля Тернопільська
76 Гімназія “Гармонія” – відокремлений структурний підрозділ Галицького коледжу імені В’ячеслава Чорновола Тернопіль Тернопільська
77 Харківська загальноосвітня школа і-ІІІ ступенів  № 91 Харків Харківська
78 Васищевська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Харківської районної ради Харківської області Васищеве Харківська
79 Шевченківська загальноосвітня школа №1 І-ІІІ ступенів Шевченківської районної ради Харківської області Шевченкове Харківська
80 Зміївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Зміївської районної ради Харківської області Зміїв Харківська
81 Громівська загальноосвітня  школа І-ІІІ ступенів Громівка Херсонська
82 Херсонська гімназія №1 Херсонської міської ради м. Херсон Херсонська
83 Хмельницька приватна загальноосвітня школа І-ІІІ ст. “Гармонія” Хмельницький Хмельницька
84 Lyceum №17 Хмельницький Хмельницька
85 Кобринівський навчально-виховний комплекс “дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів” Кобринове Черкаська
86 Городищенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 імені С.С.Гулака-Артемовського Городищенської районної ради Черкаської області м.Городище Черкаська
87 Ліплявський навчально – виховний комплекс Ліпляве Черкаська
88 Лихолітський навчально-виховний комплекс “Дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І-ІІІ ст.” Лихоліти Черкаська
89 Смілянська загальноосвітня школа I-III ступенів №1 Смілянської міської ради Черкаської області м. Сміла Черкаська
90 Уманський НВК “ЗОШ І-ІІІ ступенів № 7-колегіум” Умань Черкаська
91 Ватутінська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 1 Ватутіне Черкаська
92 Корсунь – Шевченківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Корсунь – Шевченківський Черкаська
93 Черкаський Гуманитарно-Правовий ліцей Черкаської міської ради Черкаської області Черкаси Черкаська
94 Палаанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Паланка Черкаська
95 Леськівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Черкаської районної ради Черкаської області село Леськи Черкаська
96 Монастирищенська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №5 Монастирищенської районної ради Черкаської області Монастирище Черкаська
97 Чернівецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №31 Чернівці Чернівецька
98 Валявський ЗНЗ I – II ступенів с. Валява Чернівецька
99 Хлівищенський ЗНЗ І-ІІ ст. Хлівище Чернівецька
100 Підзахаричівський НВК “Перлина Гуцульщини” Підзахаричі Чернівецька
101 Прилуцька гімназія № 1 імені Георгія Вороного Прилуцької міської ради Чернігівської області Місто Прилуки Чернігівська
102 Центр творчості дітей та юнацтва Прилуки Чернігівська
103 Новгород-Сіверська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Новгород-Сіверський Чернігівська
104 Новобілоуська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Новий Білоус Чернігівська
105 Потічанський навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-дитячий садок” село Потічок Полтавська
106 НВК “ЗНЗ I-III ступенів №9 – спеціалізована школа” Олександрія Кіровоградська
107 Черкаська гімназія №9 ім. О.М.Луценка Черкаси Черкаська
108 Рівненська гімназія “Гармонія” Рівненської міської ради Рівне Рівненська
109 Тернопільська обласна бібліотека для молоді Тернопіль Тернопільська
110 Красноградська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 ім.О.І Копиленка Красноградської районної державної адміністрації Харківської області Красноград Харківська
111 Загальноосвітня школа I-II ст. с. Скоморохи Великогаївської сільської ради Тернопільської області село Скоморохи Тернопільська
112 Коломийська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів імені Василя Стефаника Коломия Івано-Франківська
113 Ічнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 Ічнянської районної ради Чернігівської області Ічня Чернігівська